U szarańcza bojowa

Ależ ja nie pytam o wiek. Wszyscy wiemy, że jest XXI …

3 polubienia

No ja tak sobie mysle nieśmiertelność ma swoją cene

2 polubienia

I do tylu znam cyfry rzymskie… :stuck_out_tongue: :rofl: :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Ponawiam pytanie

@Nunu @benasek i inni

до свидания - czytamy: da swidanija. Znaczy do widzenia.

3 polubienia

Kolego rzymski zapis cyfr, cyrylica
To byly postawa
Głupia jestem,w zapisie nutowym😹

@joko jest to oczywiste jak kartofel na obiad.
I tego ziemniaka wykasowac.
на всякий случай

2 polubienia

Może i tak jest między tym jakiś dalszy związek heh

Ciebie zdaje sie nie uczono języka przyjaciół?

2 polubienia

Poproszę good by lenin :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

1 polubienie

Mnie uczono języka przyjaciół z Zachodu XD

1 polubienie

Moj niemiecki przekłada sie na cos co jest męczące ze względu na składnie

1 polubienie

Mnie tam zastanawia jak to możliwe że Rosjanie nie wysadzili Tamy w Nowej Kachowce chociaż wiem że wysadzili most

I wiem że po wschodniej stronie Dniepru Rosjanie nadal są w tejże miejscowości bo Ukraińcy ją bombardują czy tam może bardziej ostrzeliwują

A podobno Tama jest zaminowana już od kwietnia

Efekty wysadzenia tamy moga byc gorsze od od uzycia nieduzej bombki atomowej. I to dla obydwu stron.
Ale kto wie? Obawiam sie, ze ta wojna jeszcze troche potrwa.
Zwlaszcza, ze z tego co czytam NATO robi wszystko, zeby nie nastapila eskalacja (to raz) i są obawy, że nowoczesna broń moze sie dostac w lapy ruskich - tak jak przepychanka z “patriotami”

1 polubienie

Za ten anagram masz u mnie multum piw, on, ten anagram jest zajebisty, szkoda, że tak późno go wyłapałem. Ale daje popalić… :+1:

2 polubienia

Tylko dwójka z tego zacnego grona go rozwiązała… :grin:

2 polubienia

Przed koleżanką @joko to ja teraz plackiem leżę, bo wiem, że rozgryzła go w try miga.

A ja ze dwa dni się męczyłem…, a potem w natłoku wydarzeń zapomniałem, że go rozwiązałem, a potem przypomniałem sobie, że go rozwiązałem, ale znów zapomniałem rozwiązania i tak tydzień, kużwa zleciał…
Ja to się nadaję do pchania karuzeli, a nie do anagramów… :joy:

4 polubienia

Z ta slowianskoscia Etruskow to mi sie obilo o uszy jescze jak szczenieciem bylam.
Takie to samo jak Atlantyda na Pacyfiku

2 polubienia

Do tej pory nie za bardzo wiadomo, skąd Słowianie się wzięli, a tym bardziej inni. Wszyscy ci, co już ustalili te sprawy, pieprzą bzdury.

2 polubienia

Jutro jest taki dzień, w którym w Ukrainie wspominają ofiary głodu. Jak w 1933 teraz też R. najpierw ukradli zboże (wtedy ich głodzili po tym, jak zaczęli zabierać ziemię)

3 polubienia