Udało się :-D

Wstawianie video jest naprawione. Ci, co chcą wstawić coś z youtube wystarczy, że skopiują adres z pola adresu przeglądarki:

lub adres samego video (jak w dawnym serwisie)

Obie metody działają

Jednocześnie naprawiła się funkcja obsadzająca małą kopię witryny, o ile jest do tego dostosowana, i zamiast linku widzimy np to:

zamiast tego: “https://pl.wikipedia.org/wiki/Kebab

8 polubień
2 polubienia

Ha ha, Vimeo też działa. No to zasłużyłem na drinka :cocktail: :grinning:

10 polubień
4 polubienia

drink

3 polubienia
7 polubień

a nawet wiecej niz drinka

1 polubienie

chwała ci za to :slight_smile: Ramkę rozwiazałem możemy my przyznawać wyróżnienie.

2 polubienia

Mam i ja !
Na to czekałam :hibiscus:
@collins02 widzisz to? :grinning:
BRAWO !

Przecież nie mi , to nie moja sprawka , ja tylko pociągnął :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Mów szybko, czy maczałaś w tym paluchy :crazy_face:

2 polubienia

Co ty opowiadasz @harmonik na pytamy kategorie to podstawa!

3 polubienia

@harmonik , to forum to gotowy produkt, którego lepiej nie przerabiać, bo ma być łatwy do uaktualniania, przeniesienia na inny serwer gdyby była konieczność itp. Mam nadziejęm że przyzwyczaisz się. Mnie się wydaje, że jest nawet sporo zalet tego forum w porównaniu z poprzednim. Np. wyszukiwarka działa bardzo dobrze, masz bezpośredni przycisk do zobaczenia nowych tematów, tematy, w których się wypowiadałeś a ktoś odpowiedział są wyróżnione na główniej stronie itp…

5 polubień

O dawno nie słyszałam ich, fajnie sobie przypomnieć :wink:

1 polubienie

To byla moja pierwsza proba wstawienie tu pliku muzycznego, bralam co mi pod rękę wpadło @Radomiła :slight_smile:

No i fajnie :smiley: , rzadko kiedy słucham muzyki a czasem warto sobie przypomnieć różne dźwięki :wink:

1 polubienie

dokładnie :slight_smile:

Golden State jeszcze 10-12 lat temu,razem z Los Angeles Clippers byli najgorsi w całym NBA:))

2 posts were merged into an existing topic: Test- Chyba sie nareszcie udalo