Ukraina

Putin jako firmujacy idzie na metode spalonej ziemi?

Nie wiem,nikt nie wie bo umysł jego jest nieodgadniony.A Chińczyki nas obserwują …!

2 polubienia

Świetnie, że podałeś link. Można sobie obejrzeć i wysłuchać wiadomości nadawane w języku chińskim. A po co je wysłuchiwać w języku polskim, skoro można w chińskim? :smiley:

5 polubień

No to za polska granice na Uralu

2 polubienia

Chiny to miliard z ruskich jest 180 milionów wedlug oficjalnych danych.
Moja przyjaciółka jest Chinka. Oni jak ktos ma pomysł sie srawdza przy cerowaniu skarpetek :partying_face:

Jak to “się sprawdza przy cerowaniu skarpetek”? Siada się do cerowania i sprawdza się pomysł? :wink: Chyba chcesz mnie wkręcić :smiley:

Użyłam skrótu myślowego - oni nie uznają prawa patentowego

Ale co skrót myślowy dotyczący licencji ma do cerowania skarpetek? :thinking:

Rodzaj igły, materiału i dlaczego w tym miejscu sie przetarlo?

Bez przesady. Na cerowanie znane od wieków licencji nie trzeba, ale ok. Dzięki za wytłumaczenie skrótu myślowego. :wink: :hibiscus:

1 polubienie

Chiczycy nasze zachodnie podejcie do licencji też maja w głębokim podogoniu :wink:

Ależ oczywiście. Zawsze kradli własność intelektualną. Tak samo jak ruscy.

1 polubienie

Putin będzie toczył tę wojnę do śmierci.

3 polubienia

Oglądałam właśnie filmik o rosyjskich dywersantach i ich akcjach podpalania urzędów wcielających “nowych żołnierzy” i podpalania samochodów oznaczonych Z i jeszcze jakoś.

2 polubienia

Ruscy partyzanci?

2 polubienia

Nie wiem czy można ich nazwać partyzantami, ale ruscy. Nie mogą nawet pokojowo protestować, to założyli organizację (nie pamiętam nazwy, szukałam filmiku w historii, ale nie znalazłam).

2 polubienia

Jakby nie było, to dla mnie jest jednym z największym idiotow jakiego stworzył świat. I nie tylko idiotów…
A że akurat miał ich również sporo obok siebie, to mamy to co mamy.

3 polubienia

Aktualnie najemnicy Wagner wczesniej? To anarchisci. Złota orda?

1 polubienie

Nie. Ich nazwa, to czteroliterowyt skrót OBAK albo BOAK. Raczej to drugie, ale mogłam coś pomylić.

1 polubienie

On myśli, że jest najcwańszy na świecie :frowning:

1 polubienie