Ulepiliście już bałwana?

Oto moje dzieło:

5 polubień

Bałwany są w TVP info. Cały rok

4 polubienia

Sliczny
Czyli dolozylas swoją cegiełkę do kolekcji bałwanów polskich?

2 polubienia

Nic mi nie mów.
Ustawilam sobie listę ulubionych.
Wiec ryzyko, ze mnie szlag trafi zostalo znacznie obnizone. :rofl::wink:

2 polubienia

Ja tv oglądam tylko TVN24 i Polsat news. 1 serwis dziennie. Główne wydanie. Cała reszta na telefonie. Internet wciąz mamy wolny

2 polubienia

U mnie śnieg dopiero się robi

1 polubienie

Śnieg niech idzie w chu*j

1 polubienie

Ja mam u mamy szybki, ale zdarza sie, że ginie sygnal.
Ogolnie to chyba wiecej zależy od sprzętu niz szybkosci samego łącza? Rok temu kupilam mamie odbiornik Xiaomi - w zasadzie moglby zastapic laptopa po podlaczeniu klawiatury i zewnetrznego dysku.
A ekran zacny …

1 polubienie

I ci, co łykają TVP info. Wystarczy, nie ma po ma być ich więcej.

Oj jak niecały tydzień temu po przylocie wlaczylam telewizor (ustawiony po moherowemu w kolejnosci TVPiS i Trwam, a potem jakies telenowele i inne skoczne muzyczki) to zaczelam sie zastanawiac czy gdzieś w Korei Polnonej skrzyzowanej z talibanem nie wyladowalam przez pomylke?

2 polubienia

Jeżeli komuś trodno jest się rostać z “Teleexpressem”, to polecam “Express” w TTV. Jest to bardzo podobny program, a ja go oglądam jako główny program informacyjny, bo lubię informacje szybkie, zwięzłe i z odrobiną humoru.

3 polubienia

Też lubię ale express na TTV jest często 1 dzień spóźniony z newsami. Wolę fakty

1 polubienie

Oświeć mnie: co to jest TTV? A Teleexpress już od dobrych dziecięciu lat nie jeździ. Teraz jest Teleosobowy, tylko zapomnieli mienić nazwę :slight_smile:

3 polubienia

TTV - kanał telewizyjny już od ponad 10 lat istniejący.

no popatrz, a ja nie znam, za rzadko oglądam tv
p.s. poszukałam programu i stwierdzam, że tam nic nie ma. Zamieniają się żonami? Jakieś damy i wieśniaczki?

1 polubienie

Jest “Express” :wink:

Czesto paradoksalnie takie kanaly gdzie pozostale tresci czasem dla przedwojennych kucharek analfabetek, maja wlasnie sekcje publicystyczne i informacyjne na niezlym poziomie.

1 polubienie

Na ile wiarygodny i nie upolityczniony? Warto zerknąć?

1 polubienie

Nie.Scholtza nie jest tak łatwo ulepić :wink:

2 polubienia

image

4 polubienia