Umiecie chodzić w japonkach?

Przepraszam, ale jest dobry aspekt tej sytuacji, doprowadziliśmy do śmiechu @anon44086484 :kissing_heart:

3 polubienia

Dokładnie. Wciąż mam to przed oczami :smiley:

3 polubienia

Absolutnie nie. Bolą mnie :slight_smile:
One pasują bardziej kobietom z zadbanymi stopami.

@Devil mam zadbane stopy, bo robi to za mnie kosmetyczka co 4 tygodnie i co ?
Ni ch…ja :smile:
Boli !

1 polubienie

Wierzę. Ja też mam niczego sobie XDDDD

1 polubienie

Nie, nie znoszę ich.

1 polubienie

Ale japonki tak śmiesznie plaśkają o pięty. Nigdy nie miałam japonek. Są za głośne.

2 polubienia

Ja też nigdy, ani nawet jednej. :innocent:

4 polubienia

Ale jesteś!!! Pfff…:joy:

2 polubienia

Masz rację @joko !
Klapią okropnie.
W zeszłym roku byłam z kuzynem na Malcie i podczas wycieczek tylko to słyszałam!
Fakt .
Rozmiar 47 mógł bardziej klepać, ale było to straszne :smile:

2 polubienia

Jak bylem maly i to,podobnie jak i chodaki,bylo na topie,nie bylo problemow.Ale…Nie nosilem tzw.japonek juz chyba ze 30 lat:))

1 polubienie

I dlatego do japonek się nosi skarpety, najlepiej białe :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Nie wiem, jak do Japonki, ale do jednej Azjatki, i skarpety, i majtki zdjąłem. :innocent:

2 polubienia

Ostatnie japonki miałam w szkole podstawowej, nie cierpię ich, mimo iż mam różne obuwie na lato, najczęściej śmigam w podobnych do tych

image

1 polubienie

Umiem, chociaż zwykle chodzę albo w krytych butach, albo boso. Japonek nawet swoich nie mam :stuck_out_tongue: (ale za to mam już wspólny rozmiar buta z siostrą-zaleta posiadania małych stóp-więc ten…)
Podobno w japonkach się zdrowo (?) chodzi.

1 polubienie

a potrafisz zalozyc pas do sumo?:wink:

1 polubienie

Umiec,umiem,po ogrodzie.Jesli chodzi o wyskoczenie w japonkach np.na zakupy to odpada.Wole takie sandaly na jeden palec,te akurat sa brzydkie,chodzi o fason.Stopa odkryta,ale wszystko sie trzyma,nie trzeba trzec stopa o chodnik :joy::joy::joy: ps.troche techniki i czlowiek sie gubi,chcialam zedytowac poprzednia odpowiedz,bo nie dodalam zdjecia a usunelam ale jeszcze 8 godz.bedzie gdzies tam wisialo w tym pytaniu :thinking:

Ze szwagrem po pijaku nie takie rzeczy się robiło … :grin:

2 polubienia

@Szczery_do_BULU Ty sie ze skarperek do japonek nie smiej - i one (to znaczy skarpetki) musza jeszcze byc jedwabne.

1 polubienie

A później w kimono.

1 polubienie