Upalny hit...

Morris Albert-Feelings-

W polowie lat 70-tych,jeden z najwiekszych szlagierow w "paśmie"Lata z Radiem:))
Morris Albert,piosenkarz brazylijski,to klasyczny przyklad one hit wonder czyli wykonawcy jednego,wielkiego przeboju…Byc moze w Brazylii wyglądalo to inaczej ale w naszej świadomości,piosenkarz zagościł tylko raz,w dodatku,bez przerwy mylony z…Julio Iglesiasem.Ta pomyłka zreszta,wydaje sie byc jak najbardziej wytłumaczalna :laughing:
Czego by jednak nie rzec,hit stal sie ponadczasowy bo śpiewaly te piosenke takie gwiazdy jak Barbra Streisand czy nawet Ella Fitzgerald…
Nikt jednak nie przebił popularnością romantycznego Morrisa który zniknął niemal tak szybko jak sie pojawił…

3 polubienia

I znowu odświeżyłeś mi pamięć.

2 polubienia

To troche taka idea :laughing:
Nie chce juz męczyć Gałczyńskim i jego"ocalić od zapomnienia"ale w sumie,to sie do tego sprowadza.

1 polubienie

Ten utwór wtedy dość często rozbrzmiewał. Ale, przyznam się szczerze, że wtedy wolałem inne klimaty.

1 polubienie

Uwielbiam.

1 polubienie

Alez oczywiście.To była muzyka…użytkowa :smile: Do przytulania!

1 polubienie

No tak. Przypomniało mi się, że moja małżonka przepadała za tym,.

1 polubienie

Moja ówczesna Kasia,także:))
Poza tym inni naprzykrzali sie,chcąc to przegrać…Jakby nie mogli z radia…

1 polubienie

To moje studenckie czasy
Niezapomniana muzyka…
A przy tym jest co wspominac…

2 polubienia

Czyli działa :grin:

1 polubienie

I to jeszcze jak!

1 polubienie

Kiedys w radiu,puszczalismy to,“dogrywając” do tego szum morskich fal :laughing:

1 polubienie

Na zachodnich listach przebojow,bylo takich piosenek jeszcze na jakies 2 tygodnie puszczania.Niestety nie wszystko dzisiaj jest latwo dostepne…Ale moge obiecac ze kilka z nich,przypomne…

Coraz mniej takiej muzyki,ktora zapada w pamiec na lata.
Albo moze to nostalgia,za mlodoscia,chwilami,ktore minely i nie wroca,nigdy wiecej.

1 polubienie

No,zalezy z czyjej strony.Bo na mnie mozesz liczyc :grin:
Gorzej z radiem.Jesli radio nie ma w target wpisanych osob,chocby 40 + to zapomnij…Ja juz nawet Trojki rzadziej slucham…
Na szczescie jestem samowystrczalny od bardzo wielu lat.

1 polubienie