Jakie piękne, już wstawiam do wody! ![]()
Dziękuję ![]()
Oby się spełniło… ![]()
Z serca dziękuję ![]()
Pamiętajcie by się napić za zdrowie naszej elsie.
Jaka ładna data urodzin ![]()
Najlepszego!
@vera223
Latwa do zapamietania ![]()
Wszystkiego naj naj odemnie, Zdrowie najważniejsze, jak i szczęście rodzinne, jeśli pracujesz to i tego zawodowego jak i udanej wypłaty, by starczyło na uciechy. Trzymaj się zdrowo, żyj i ciesz się, oby problemy cię omijały
…kobieca… ![]()
Dzięki Kaziu ![]()