Urodziny naszej koleżanki @elsie

Jakie piękne, już wstawiam do wody! :grinning:

Dziękuję :heavy_heart_exclamation:

Oby się spełniło… :grinning:

Z serca dziękuję :heart:

Pamiętajcie by się napić za zdrowie naszej elsie.

Jaka ładna data urodzin :blush:
Najlepszego!

@vera223
Latwa do zapamietania :blush:

Wszystkiego naj naj odemnie, Zdrowie najważniejsze, jak i szczęście rodzinne, jeśli pracujesz to i tego zawodowego jak i udanej wypłaty, by starczyło na uciechy. Trzymaj się zdrowo, żyj i ciesz się, oby problemy cię omijały

…kobieca… :joy:

Dzięki Kaziu :heavy_heart_exclamation: