Urodziny naszej koleżanki @elsie

Aj, DZIĘKUJĘ! :heart:

Tych co wala w rury,nalezy opierdzielic w windzie! :rofl:
Wszystkiego najlepszego!
Slonca,optymizmu,pieknych melodii i malarskich odkryc! :wink:Bo przyznasz ze jest to"podroz" fascynujaca!
Zdrowie wypije po 6,czyli “jak to mowia,po 18” ,bom w pracy :wink:
No i zdrowia wlasnie!

Nie raz już chciałam… Dziekuję :heart:

Od birbanta poczciwego
najlepszego, najlepszego.
Niech się w życiu nic nie psoci,
dużo szczęścia i dobroci.
Zdrowia, zdrowia i słodyczy
birbancina szczerze życzy… :heart: :tulip: :blush:

Ale zagwozdka. Rajstopy, czy szampan? :wink:

Sto lat jubilatko!

aa

Dziękuję birbancino! :heart:

SZAMPAN!!! Dzięki :heavy_heart_exclamation:

Podwojne zyczenia bo to podwojne swieto, duzo zdrowia, nieustajacego humoru i aktywności dla Ciebie Elu!

Bardzo dziękuję Michałku! :grinning:

Wszystkiego najlepszego. Zdrowia szczęścia i milosci.

Ooo, miłość: to LUBIĘ! :sweat_smile:

Wszystkiego Najlepszego!!

Dzięki!

Zdrówka i pogody ducha.

Dziękuję, bardzo się przyda! :grinning:

Jubilatko, najlepszego.

Podwójne świętowanie dzisiaj:)) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO​:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:.

Droga Elu, dużo radości w życiu życzę, zadziwiaj nas dalej swoją aktywnością, miłość niech w rodzinie kwitnie, a zdrowie najdroższe dopisuje.
:hibiscus: :blossom: :cherry_blossom: