USA vs Iran. Za kim jesteś?

daj spokoj z ta kobita - nie wiem jakie lobby za nia stalo? i czy w ogole jakies? jesli uznano, ze lepszy Obama?

1 polubienie

Ale swiat tego chciał!!!
Nawet na tym forum pojawialy sie teksty,cytuje:“Od jutra nic juz nie bedzie takie jak kiedys”.Koniec cytatu.
I ta zimnowojenna wariatka byla uznawana za gwarant postepu i,uwaga,'pokoju w swiecie" :rage:

Amerykanie od dziesiątek lat niczym konkwistadorzy próbują naprawiać świat. Ma być Bóg i demokracja. Żaden tam Allah i totalitaryzm. Hajsu za to nie chcą. Wystarczy im ropa. Myślałem że Japonia, Wietnam i Afganistan czegoś ich nauczyły.
Ma Iran atomówkę? Czy tylko coś tam wzbogacają?

Chyba oszalales stawiajac te sprawy w jednym szeregu.
Albo popros kolege o wyklad bo ja nie mam cierpliwosci :face_with_raised_eyebrow:

Ale po co mi referat. Każdy widzi co jest grane. USA włażą z buciorami tam gdzie powinni. A jak było z bronią Husajna?
Isis to owoc działań USA. Swego rodzaju ruch oporu. W szczegóły nie wchodzę. Prawda leży pośrodku.

jak Iran atomowki nie ma to ja bedzie mial.
pozycza od Kima.
a ropa? niedlugo to bedzie przezytek.
o ile piasku na fotoogniwa nie zabraknie to surowcami strategicznymi stana sie metale rzadkie - a zloza rud takowych to Kanada, Grenlandia, Australia, Chiny, Ameryka Poludniowa.
i Polska - w okolicach Suwalk znajduja sie ponoc najwieksze tego typu zloza w Europie.
ja juz tego pewnie nie dozyje, ale moze byc tak, ze ropa bedzie tylko wspomnieniem, jak epoka kamienia gladzonego w neolicie.

1 polubienie

No to będzie 3 wojna bo nie wierze że do akcji nie wkroczą Izrael i Rosja.
Polska straci ekonomicznie. Mamy też zobowiązania sojusznicze.

Rosja to poczeka.
A o tym co mysle o udziale Izraela juz pisalam.

Posmiejmy sie za 3 lata.Juz to przerabialem :laughing:

Znów dzielni Amerykanie muszą wyzwalać region.

IRAN! Do boju!

Bój do Iranu…

2 polubienia

Też dobre :roll_eyes::rofl:

1 polubienie

Nawet dwie.

“W książce zaprezentowano liczne fakty podważające oficjalną wersję zamachu z 11 września 2001 roku i wskazujące na to, że był on zaaranżowany przez siły rządzące USA. Są to fakty świadczące o tym, iż wiedziano o mającym nastąpić ataku i celowo mu nie zapobieżono, jak też fakty wskazujące na zaangażowanie i bezpośredni udział w zamachu służb amerykańskich oraz uczestniczenie w nim służb izraelskich. Nie są to zresztą nowe odkrycia, lecz informacje, które pojawiały się i do których badacze docierali na przestrzeni lat, jakie upłynęły od zamachu, poczynając od września 2001 roku. Zaprezentowano również odmienne od oficjalnego spojrzenie na to, czym naprawdę jest Al-Kaida – organizacja, której przypisuje się sprawstwo zamachu z 11 września, według którego jest ona tworem amerykańskich i brytyjskich służb specjalnych. Wypływają z tego wszystkiego dramatyczne wnioski na temat sytuacji w Ameryce i na świecie”.

Pisze się “Za Kimem”, nie za Kim. Ale ja za Kimem nie jestem. :wink:

2 polubienia

Jak mnie irytuje takie chamstwo i bszczelnosc… Dobrze ze w Europie USA jeszcze zamachów nie robi… Tak naprawdę, nie można mieć pewności, widząc jakieś zło na świecie, że nie pochodzi ono z USA…

1 polubienie

Jeżeli się interesujesz polityką, to tam nie znajdziesz niczego innego, niż podłości, chamstwa, bezczelności i takich innych… W polityce liczą się skutki, nie uczciwość. O tej ostatniej zapomnij.

3 polubienia

Ale to USA wyznacza skalę podlosci :rofl: