Usiedlibyście na szatańskiej ławce?

https://m.fronda.pl/a/w-imie-szatana-666-tyle-lawek-w-barwach-lgbt-zamowil-trzaskowski,145480.html

lepsze kolorowe niz czarne.
a czy to przypadek? moze zarzad Warszawy wykazal sie po prostu lekka zlosliwoscia w stosunku do frondystow i pochodnych? ale prosze juz przestali mowic, ze teczowa - nauczyli sie, ze to szesc kolorow?
a uczciwie? to kolor lawki jest mi obojetny, byleby byla wygodna, czysta i niepolamana.

2 polubienia

Bo nie mógł zamówić normalnych… To jest właśnie to lgbt… A Strefa wolna od lgbt to nie Strefa wolna od ludzi homo tylko od takiego czegoś…

a co Ty masz do kolorowych lawek?
wlasnie w Asturii wladki na pomysl, zeby lawki pomalowac unijnie na niebiesko w zolte gwiazdki, czy to zrealizuja to jeszcze nie wiadomo, bo teraz przy covidzie sa pilniejsze wydatki a stare teczowe jeszcze dobre.

1 polubienie

Nic nie mam. Ale przecież wiadomo o co w tym chodzi… Mógł zamówić całe różowe, już by było lepiej xd

a czemu nie od razu w kolorze purpury biskupiej? :wink:
albo bialo-zolte?

1 polubienie

Powinny być biało czerwone :wink:

No właśnie. Przynajmniej zyskał by wyborców a nie stracił

Kto traci? Rafał w kilka dni zebrał ponad milion podpisów.

2 polubienia

Trzaskowski z tym wspólnego nic nie ma, te ławki to tzw projekt obywatelski, zresztą przegłosowany. A ponieważ Trzaskowski zagraża quasi prezydentowi, więc PiS stosując wypróbowana metodę, przylepia to rywalowi sługusa.

Poza tym tęcza jest symbolem pojednania Boga z ludźmi po potopie, według Biblii.

3 polubienia

No i jak wiadomo tym sposobem Trzaskowski niszczy polskie rodziny. Każda osobo, która usiądzie przypadkiem na takiej ławeczce ma już przechlapane - rozwód, dzieci się wykoleją a żona pójdzie na ulicę!

6 polubień

Tak, pod warunkiem, że nie byłaby akurat " świeżo malowane"

3 polubienia

Siedzi sobie dziewczyna na ławce w parku i przeklina.
-O k@a jego mać!
Idzie chłopak i to słyszy i mówi do niej:
-Słuchaj, panna jesteś i nie pasuje, żebyś przeklinała jak szewc.
-Siadaj koło mnie, to ci powiem dlaczego.
Chłopak siadł i dziewczyna powiedziała mu do ucha.
Chłopak zaczął przeklinać:
-Do ch@a wafla! Niech k@s pogryzie!
Usłyszała to przechodząca obok babcia i mówi do chłopaka, żeby nie przeklinał, bo to nieładne i niekulturalnie. On na to:
-Niech babcia usiądzie przy mnie, to powiem babci o co chodzi.
Babcia usiadła, chłopak powiedział jej do ucha i babcia zaczęła przeklinać:
-O w p@ę! S@olona dola…
Usłyszał to dziadek, który przechodził obok.
Mówi do babci:
-Wstydziłaby się babcia taki przykład młodym dawać.
A ona na to, aby dziadek usiadł koło niej, to mu powie dlaczego. Dziadek usiadł, a babcia mówi:
-Ta ławka jest świeżo malowana.in

5 polubień

1 polubienie

Urokliwe są
A ławka to ławka do siedzenia służy - by nogi nie bolały. I już.

3 polubienia

Mnie to się nie podoba, za jaskrawe, ale usiąść bym usiadł. Tu kolory nie maja dla mnie znaczenia.

5 polubień

przynajmniej z daleka widac.
ale zawsze mozna z ulicy zrobic cos w stylu poczekalni w zakladzie pogrzebowym.
https://tulodz.pl/files/pl/20190515-piotrkowska-street-lodz-may-2019-1562837977.jpg
ulica Piotrkowska w Lodzi.

4 polubienia

@Devil Już myślałam, że jakaś naprawdę nawiedzona ławka🙃

2 polubienia

Ławka to ławka, dla mnie super że jest, kolor najmniej ważny

2 polubienia

@okonek Bo to zła ławka była…

1 polubienie