Usunąłem nietrafione własne pytanie.

Przepraszam za to Tych, którzy już odpowiedzieli. Mam duże braki w posługiwaniu się tym serwisem. Np. nie udało mi się wstawić poprawnej ankiety. Dalej nie potrafię robić składanek ze zdjęć i filmików, w tym wstawiać ich w linii obok siebie, a także usuwać własne materiały, jak pytania i odpowiedzi, np. to pytanie. Także nie wiem, dlaczego tytuły moich pytań nie są pogrubione.

Lubić trzeba ale są pewne granice.
Ja też lubię swoją twórczość, ale nie całą.

1 polubienie

Nie wyświetla się twój profil.

To takie trochę popadanie w samozachwyt :wink:

1 polubienie

Ja rzadko lubię swoją “twórczość”. Widzę błędy i to co można by zrobić lepiej… ale mam też dla niej sentyment, bo ona ze mnie wypływa.

2 polubienia

Wybaczamy

1 polubienie

Tytuły pytań są tłusty drukiem jeżeli ich nie przeczytałeś, dlatego wlasne pytanie nigdy nie będzie na tlusto.
Zdjęcia filmy i inne wstawiamy przez wstawienie linku i naciśnięcie spacji (wtedy trzeba poczekać kilka sekund). Podobnie emotikony - muszą być poprzedzone spacją i spacja musi być za emitikonem. Wstawienie np. kropki po linku spowoduje że system linku nie przeczyta. Musi być spacja.

2 polubienia

“Tytuły pytań są tłusty drukiem jeżeli ich nie przeczytałeś, dlatego wlasne pytanie nigdy nie będzie na tlusto.”

Mówiłem, że jestem z KT-95, bo nic nie rozumiem z Twojego wyjaśnienia.

Jak mój profil się nie wyświetla, to właściciele tamtego Pytamy poszli na całego w odcięciu mnie od Użytkowników. Bez mojego uczestnictwa to ich Pytamy nie potrzebuje być zamknięte. To oczywiste jak 2x2=4