Uwa,uwa...Kto miał do czynienia?

Wzmacniacz Marantz [integrated amplifier] PM 4200

Bardzo zaniedbałem swoją wiedzę w temacie sprzętu audio i juz chyba dystansu nie odrobię.Pracuje usilnie by poruszać sie bieglej wśród gramofonów ale to są lata do tyłu :innocent:
Czy ktoś mial do czynienia z tym typem wzmacniacza Marantza?
Jesli tak,prosiłbym o jakieś komentarze… :blush:

Nie pomogę. Zatrzymałem się na etapie Altusów z lat 80. Ale przynajmniej zainauguruję tu frekwencję… :joy:

Altusy to kolumny :innocent:
Mnie chodzi o wzmacniacz…Ja tez zatrzymalem sie na WS 303 bo zawsze uważałem ze nic lepszego juz sie nie da…
Dzisiaj nie mam juz tej pewności :wink:

1 polubienie

Ot i taka moja znajomość rzeczy… :rofl:

1 polubienie

Znalazłem kilka opinii na e-bayu.Bardzo pozytywne…Ciekawe,ciekawe… :innocent:

1 polubienie

Przeglądnąłem jego parametry choć sam takowego nie posiadam to myślę,że to dobry sprzęt.
Zwłaszcza pasmo przenoszenia jest OK.
:sunglasses::+1:

1 polubienie

Znalazłem notowania w necie i przecietna cena to 90 funtów.Ja dałem dzisiaj 43…Aż mnie nosiło w drodze do domu…Bezwzględnie jednak musze wymienić kolumny.
Te stare kupilem za grosze bo w wynajmowanym pokoju o wymiarach 4 na 5,5 metra,starczało…

Nie znam tego modelu z autopsji, ale jeśli rzeczywiście ma takie parametry jak podaje producent, to powinien ładnie grać.

1 polubienie

Kolumny jako najsłabsze ogniwo każdego sprzętu powinny być w miarę dobre.
-Miłego użytkowania…!

1 polubienie

Spróbowałem jedynie tuż przed zakupem,w Cash converters.Dało czyściutko po szybach!
W domu jednak musze wszystko poprzestawiać i szybko kupić jakieś głosniki z prawdziwszego zdarzenia.
Opinie jakie pozbieralem dzisiaj,sa jednoznacznie pozytywne.

Te tanioche kupilem nawet nie patrząc.Za 5 funtów,tzw.“30-tki”.Potem dogrzebałem sie ze to Aiwa.
Ale slużyły mi bez wiekszych oporów,prawie 3 lata.