UWAGA! Ide na darta.Ale jak wroce

QUIZZZ…Niezapowiedziany…Taki z czapy bo wczoraj oglądałem i troche sie wspomnien nasuneło.
Polskie seriale z dawnych lat,cz. bodaj 4.
Ale o ile mnie pamiec nie myli,nic sie nie powtarza.Procz filmów :innocent:

1 polubienie

to Ty w wolnym kraju? na darta???
ja o wyjsciu na kawe chocby pomarzyc moge.
a moze tarasy nad morzem otworza pierwsze, bo tam latwiej stoliki rzadziej rozstawic i przewiew jest. czego moim zaprzyjaznionym knajpkom na miejscu zycze.

2 polubienia

Schodze do ogrodu.Jest nas 3 a kazdy siedzi przy osobnym stoliku.Nie boj sie,juz ja tego przestrzegam!
Musze podtrzymać"odwilż" bo doszedlem do wniosku ze inaczej sie pozabijamy.

2 polubienia

Jest przewiew to i przywiew może być. A jak coś przywieje?image

1 polubienie

Ten trzeci sie nie pojawil a po 2 grach,zwinąłem żagle.

1 polubienie

nie wiem czy przywieje - wczoraj czytalam w El Pais, ze Marokancy placa przemytnikom ludzi, zeby ich z powrotem do Afryki odstawili.
zarazy sie boja.

1 polubienie

Czyli jest wreszcie jakis porzadek w swiecie! Oby to byla prawda.

2 polubienia

tez tak wczoraj pomyslalam.

2 polubienia

Raczej zmierza dopiero ku porządkowi. Ludom tym zajaśniało w głowach że ta Europa znowu nie taka wspaniała do życia jak im sie wydawało.

1 polubienie

Czyli żagle miałeś rozwinięte w oczekiwaniu na przywiew. :grinning:

w Maroku tez zaraza, a warunki zycia nawet w kwarantannie dla szarego czlowieka duzo gorsze, bo tam straszny zamordyzm.
tu to do sklepu jednak wyjdziesz, test jakis w razie czago zrobia, ratowac beda probowac. a tam? jak nie masz rodziny i pieniedzy to pod zeschla palma zdechniesz.
w Hiszpanii szykuje sie oferte dla tych bez papierow - juz wiadomo, ze w rolnictwie rak do pracy zabraknie, nawet jak duza czesc rodzimych bezrobotnych za chlebem dla wszyskich powedruje na pola i do szklarni. zawsze bylby to dla nich jakis punkt zaczepienia.
chocby nauki jezyka i hmmm… jakby tu powiedziec - zwyczajow.
jesc trzeba, samochod to jak przyklad Kuby pokazuje z trzech mozna zdobic jeden :wink:

1 polubienie

Nic z tych rzeczy.
Choc moze…masz racje bo kazdy autor czeka na reakcje.O to chodzilo?

1 polubienie

Już nie za bardzo wiem czy o to. :blush: