Uwaga: imieninki naszej rybci!

Iwona :grinning:

do burgunda to ja rówieśnica Gombrowicza nie jestem

teatr jako zjawisko?
metoda skuteczna byl macho

Ja z tego mało co rozumiałam…

:smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:

nie koga a czyje

Okonek
niech Ci życie płynie
bez ości i bez złości…:smiley:
Niech wypłynie Ci z kranu
niekoniecznie litr szampanu
Niech konto procentuje
zdrowie dopisuje
:champagne: :wine_glass: :cocktail: :tropical_drink: :beer: :bath: :crab: :fried_shrimp: :shaved_ice: :oyster: :tulip:

Kiedy będzie alkohol?

A jeszcze nie pijesz? No to weźże przynieś! :rofl:

Piję ale jeszcze bym dopił

No to przynieś, będziem pili! :grinning:

Przybyłam z “posiłkami” :kissing_heart:

20200523_125706

To dla mnie? Dziękuję.

Dla wszystkich, solenizantka polewa :wink:
Lubisz likiery?

Mocne.

Ja lubię, po drugim naparsteczku mnie mdli :rofl: a oczami wypiłabym każdą z tych flaszek.

Okonku, dużo radości, dużo szczęścia i dużo mądrych postów na pytamy!

Takie to czasy, tylko z daleka,
albo z maseczką człek do człowieka.
Ale do Ciebie okoniu mały
nawet bez tej obecnej zarazy,
można pokiwać tylko z daleka,
umyślnym gołąb-kiem słać całusy,
oraz życzenia ze szczerej duszy. image
Więc dwa kwiatuszki image image
oraz pralinkę, image
no a na jutro
szklaneczka z klinkiem. image

od wczoraj diabelku https://i.pinimg.com/564x/3a/a7/f6/3aa7f6b6070b763313efef9b346de7ff.jpg

To ja od dzisiaj będę jeszcze bardziej życzliwy …

100 lat w zdrowiu i szczęściu dla okonka! :fish:

Będą tańce? :thinking:

i rozance
ubranko bylo zakupione na zimowej wyprzedzających pomyslow mamy - poczta sie wykazala - wrocilo kurierem

wszytkiego najlepszego