jest dostawa 24
godzinyhttps://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/zubrowka-najlepiej-sprzedajaca-sie-polska-wodka-na,7329
jeszcze zakupu nie ryzykowalam
Przez tą pandemię coraz więcej chlejemy.
Tu kuźwa codziennie czyjeś imieniny i urodziny ![]()
a zebys wiedziala - wzrosl popyt na flaszki w detalu ![]()
Do moich imienin wszyscy na odwyku będziecie, nie będę miała z kim wypić ![]()
ja tam cos do spolki z diabelkiem zorganizuje
i jak sadze @birbant wspomoze zacnym smalczykiem pod wodeczke ?
@okonek , będziemy pić z Diabełkiem i Birbantem?
Tośmy sobie już popiły…
Co najwyżej na smalec się załapiemy ![]()
![]()
![]()
ja tam stawiam na piwo
Nie lubię piwa. Po nim imprezka przenosi się do łazienki
kibelka.
mam w zapasie jabcoka
To czas zacząć zbierać flaszki i puszki ![]()
![]()
![]()
Niechętnie się przyłączę do detoxu