Uwaga! Informacja dla tych co nawet podczas epidemii nie są w stanie zrezygnować ze spacerów

Otóż w związku z zaistniałą sytuacją ogłaszam iż założyłam własnie firmę
wypożyczania psów na spacer. Warunkiem wypożyczenia psa z mojej firmy jest:
zaświadczenie o całkowitej nieobecności w waszym otoczeniu jakichkolwiek wirusów
zaświadczenie o niekaralności i dobrym prowadzeniu się
aktualny wyciąg z konta w banku

Koszt wypożyczenia psa będzie obliczany na bieżąco w raz z rozwojem sytuacji i wynosi 100 - 500 złotych za godzinę *)
Za głaskanie psa pobierane są dodatkowe opłaty
Kaucja w wysokości 1000 złotych pobierana będzie przy wypożyczaniu psa ale zwracana wraz z odprowadzeniem tegoż psa

Chętni proszeni o zgłaszanie się do firmy:
AtaAta-Dog-leasing@pytamy.pl
W razie dużej ilości zgłoszeń jest możliwe wpisanie na listę oczekujących

  • EDIT 1 *) za odsprzedanie kilku rolek papieru toaletowego udzielam bonus w postaci dodatkowej pół godziny gratis

  • EDIT 2 Na wniosek koleżanki @okonek jestem skłonna w przypadku wypożyczania kotów zatrudnić jako doradcę doświadczonego kotologa imć pana @birbant -a

3 polubienia

To rozumiem! Wreszcie będzie kasa! UWAGA: koty też można wyprowadzać… :joy:

2 polubienia

@elsie
Niestety na stan obecny wyprowadzania kotow sie nie przewiduje
Jest jednak byc moze taka mozliwosc wyprowadzania kota jezeli sasiedzi skarza sie na zbyt glosnie wiosenne miauczenie kotow.
Tu polecam zebranie podpisow sasiadow w celu przedlozenia odpowiednim organom a to z kolei w celu uzyskania zezwolenia na wyprowadzanie kotow

1 polubienie

@ata-ata
zasadniczo prawo jest po to, zeby je omijac
czy wirus z janusza nosacza zrobi homo erectus?

1 polubienie

@okonek
Masz racje dla kotow zrobie wyjatek
Zaraz opracuje cennik

1 polubienie

jako doradce proponuje kolege @birbant
tam kot juz cennik opracowal
a w ogole odrobina muzycznego kiczu

2 polubienia

@okonek
Doskonale juz wstawilam odpowiednia informacje
A za muzyke dziekuje
:smile:

Czy takie PSY też masz w ofercie?

2 polubienia

@Mamita
:crazy_face:
No coz, mysle ze jak bedzie zapotrzebowanie to trzeba bedzie sie i o takie psy postarac

Korzystałem z usług firmy DogLeasing. W zaistniałej sytuacji firma cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów. Duży wybór psów, ale…
…te psy po 24 jednogodzinnych spacerach na dobę, niezdolne są do jakiejkolwiek fizycznej aktywności. Padają na (już nawet nie przysłowiowy) pysk.

image
image !

Ludzie karmią te psiska różnymi smakołykami, co odkłada się nie tylko na ich wątrobach.

image image

Szefowa robi co może. Poddaje psy intensywnym kuracjom odchudzającym, co daje raczej mierny efekt.
Pies niby wewnętrznie chudy, ale skóra na grzbiecie jakby za duża.

Mimo wszystko, polecam. :dog: :dog2: :guide_dog: :service_dog: :poodle:

4 polubienia

@ZiraaeL
Faktycznie, godne ubolewania
Ja mam jednak dosc surowy regulamin uwzgledniajacy dobro psa:
–psy moga “pracowac” u mnie tylko 8 godzin na dobe z przerwa na posilek
–po spacerze pies ma prawo skomentowac spacerowicza rozna modulacja szczekania (zamierzam przejsc specjalne kursy by to zrozumiec) przez co spacerowicz dostaje punkty ujemne rzutujace na cene za nastepny spacer
–pies ma prawo odmowic posilku ktorym go czestuje spacerowicz co oznajmia groznym warczeniem
–pies ma prawo odmowic spaceru z dana osoba odwracajac sie do niego ogonem (np gdy spacerowicz jest pod tak zwanym wplywem)
Dalsze punkty i przywileje dla psow w opracowaniu

3 polubienia

… a poza tym uwielbiam Dolpha !

2 polubienia

Lundgrena???
Czasem jestem skazany na te jego filmy,na Sony Movies Action i tak sobie mysle,ile razy mozna robic to samo co z nim czy JC.Van Damme.I jeszcze oczekiwac ze ktos to kupi???
A jednak powtarzalność jest nie tylko w rewolwerze Colta.Jest takze u…Straznika Teksasu ktory te swoje moralitety krecil ok 25 lat…
Dobrze to czy zle? :wink:

2 polubienia

Dolph oprocz miesni mial tez mozg
chociaz w to zwatpilam po jakims filmie gdzie chcial wyjsc ze schematu i byl umiesnionym ludkiem poddajacym sie dominie przekraczajacej granice dobrego smaku.
prawe uszko lewy miesieniek Van Damme? zanim zalapal sie na wrzorzec epizodycznie grywal czarne charaktery dostajace w kuper i calkiem niezle mu aktorstwo szlo.

2 polubienia

Van Damme jest podobno,w jakims stopniu,moim krewniakiem.Od ponad 30 lat zastanwiam sie czy warto to drążyc…

3 polubienia

krewnymi do jakiegos stopnia jestesmy wszyscy
czy warto?
jak wiesz mam wspolne nazwisko z noblista. ale moja krewna po kadzieli jest Sklodowska.
herbowi? o ile sie nie myle to w GB tytul mozna kupic? tytulami handlowal tez carat

2 polubienia

Nie mam o tym sladu pojecia i nic mnie to nie interesuje,poki nie ma wplywu na codziennosc.
Dla mnie to rodzaj ciekawostki wstylu,“zobaczym co z tego wyjdzie” :wink:
Wkooorvia mnie co innego i nie daje sobie z tym rady…

1 polubienie

chyba wiem co
brak mozliwosci osobistego uczestnictwa?
piwo mi sie skonczylo
jutro wyprawa do jaskini lwa

1 polubienie

Akurat na ten temat,z tego co wiem,gowno wiesz i to zdaje sie,od dawna.Wiec?
Jest wiele drog.Kazda jest dobra dfo spadania…Byle na dlugo.

1 polubienie

masz niebezpieczna tendecje do wpadania w depreche
ja straty licze po bitwie
o ile do niej dojdzie

1 polubienie