Uwaga!! Teoria spiskowa?

Zauważyliście że nie ma tutaj żadnych kont użytkowników w stylu kasia132 czy frustrat zipper albo jakieś inne LubieCzekoladę? XD które dodawały raz na jakiś czas głupie pytania albo odpowiedzi jednak nie kwalifikowali się oni na bana?
Nie uważacie że to konta to mogła być własność stałych użytkowników którzy są też tutaj? Jeżeli admin teraz ma możliwość dojścia do IP więc i do powiązania kont użytkowników że sobą to zmusiło to każdego do posiadania tylko jednego konta. Ciekawe no nie?
Bo jakoś nie chce mi się wierzyć że tyle “mniejszych” użytkowników nie skorzystało z okazji i nie założyło tutaj konta mimo że byli na pytamy do końca XD to na pewno konta tutejszych ludzi!

  • Trudno powiedziec
  • Przecież to oczywiste glupcze
  • Idź się lecz Plaskoziemcu

0 głosujących

Za to jest gumowy krokodyl

6 polubień

Miło mi xd

Przecież to oczywiste głupcze!
PS. Ciekawe jak sobie poradzi teraz nasz kinoman, który co 1000 pkt zmieniał nicki - tu punktów nie ma :slight_smile:

7 polubień

Z tym Ip bym tak nie szalal u mnie kazde urzadzenie ma inne IP,
Nie mam stacjonarnego internetu,a do kazdego urzadzenia mam odrebna karte SIM.

Do czasu , zaczniesz rozrabiać to powietrze spuścimy :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Oczywiście że stali użytkownicy, nawet ci lubiani i szanowani, mieli podwójne konta :smiley: To żadna tajemnica. I tu też są już te osoby :smiley:

2 polubienia

Tak ale i tak z każdego widać ze jesteś w Itali :slight_smile:

2 polubienia

Oczywiście że są . A ci którzy rękoma i nogami zarzekają się że tu nie wejdą zaglądają niemal codzień.

7 polubień

Można się zorientować.
Bez problemu. Wystarczy dobra obserwacja admina.

Gdyby głupota miała skrzydła, fruwaliby jak gołębice.

2 polubienia

Ale ja tez nie bawie sie w zakladanie dziesiatek kat,
To ze obecnie mam dwa konta,to czysta skleroza)))

Zawsze widać użytkowników zalogowanych i gości , często jest to wyświetlane na głównej stronie forum.

1 polubienie

No i w italii zyje ok 120 000 polakow.))

On (niestety!) nie chce się tu logowac albowiem bardzo ceni swoją anonimowość i nie chce by ktos poznał jego IP

1 polubienie

Dwa?

My tutaj filtrujemy idiotów i spuszczamy ich przez kibel.
Używamy domestosa który na długo blokuje szkodniki.

1 polubienie

Tak,zalozylem konto Leone,pozniej cos namieszalem,nie koglem sie zalogowac i zalogowalem sie przez FB,stad tez i moja fotka w awatarze))

1 polubienie

Wystarczyło spytać wysłał bym ci link to resetu hasła.

1 polubienie

No ale stalo sie,jak sie stalo.