Uwaga uwaga!

Gospodarz kupuję

To nie będzie .

To wychodzę

za te karcme to ja Cie pozdrawiam przez kupe slachetnych kamieni Morcinkowa :smiling_face_with_three_hearts: :heart_eyes: :star_struck:

Po kwiaty czy flaszkę ?

Obraziłem się.

Jak przyniesiezs to tak!!! :money_mouth_face:

Już nie przyjdę więcej.

He, he, he… :rofl: :rofl: :rofl:

Na kogo? za co?

Na świat.

Przez jedną flaszkę ? Świat jest piękny. Popatrz.

i posłuchaj.

Zawsze na fali.

Dla obu naszych solenizantek moc najgorętszych życzeń i dużo kwiatów!
obraz

Dżoana.

Uwielbiam taką muzykę, gdybym miała jeszcze Twoje słuchawki :stuck_out_tongue:

Dobre słuchawki to gwarancja jakości muzyki.

I kolumny.

Legendy się nie przerabia ale ok jest.

Często szperam w remixach.