Uwaga uwaga!

Ja nie lubię takich rzeczy. I coverów choć jest kilka wyjątków gdzie cover jest lepszy od oryginału. Np. Therion - Seawinds (Accept cover).

Dobre, fakt. To kolejny przykład .

https://www.youtube.com/watch?v=usN-pKfw6Q8

@Aszka_J, @ihtiel dołączam się do życzeń

Dziękuję bardzo ładne kwiaty!!!

prosze bardzo
image

O rety! Już zapomniałam,
Dziękuję wszystkim za odzew !!! :kissing_heart: