Ja nie lubię takich rzeczy. I coverów choć jest kilka wyjątków gdzie cover jest lepszy od oryginału. Np. Therion - Seawinds (Accept cover).
Dobre, fakt. To kolejny przykład .
Dziękuję bardzo ładne kwiaty!!!
prosze bardzo

O rety! Już zapomniałam,
Dziękuję wszystkim za odzew !!! ![]()