Uznajesz tzw. "Marsjańską twarz" z rejonu Cydonii na Marsie, za złudzenie

optyczne powodowane grą świateł, czy za twór celowo wykonany przez Marsjan, aby przekazać obecnej ludzkości, że jej cywilizacyjna droga jest błędna, nieharmonijna, i zakończy się globalną katastrofą cywilizowanej ludzkości?

Obserwowałem w latach 70-ych ub.w. dookolny, powolny przelot amerykańskiej sondy marsjańskiej Viking 1 nad tą twarzą na Marsie na nieco większej wysokości, i nie miałem najmniejszej wątpliwości, nawet w 1 procencie, że to jest twór celowo wykonany rękoma cywilizowanych istot.

Indianie cywilizacji południowo-amerykańskich od kilku wieków sprzedawali widokówki z tą twarzą, i nawet ze łzą spływającą po jej twarzy, którą widać do dziś.

  • Uznaję tzw. “Marsjańską twarz” za grę świateł
  • Uznaję tzw. “Marsjańską twarz” za celowy twór Marsjan
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

O kurza twarz!!! To marsjańska twarz!

4 polubienia

Pamiętam jak w radiu mówili,że ta twarz jest na sto% a jak jest w rzeczywistości to nie wiem.

2 polubienia

Już dawno stwierdzono, że to złudzenie. Harmonik, zaktualizuj swoją wiedzę na ten temat. Tu ta ‘’ twarz’’ w lepszej jakosci Twarz

2 polubienia

Moja wiedza jest jak najbardziej aktualna, że to wiadomonacyjne manipulowanie i ogłupianie ludzkości.

Twoja wiedza jest taka, że nie potrafisz odróżnić czarnej magii od naukowej analizy.
Nie będę cię wyprowadzał z błędu. Czarna magia też może byc ciekawa.

2 polubienia

Zludzenie
Ja mam pare przezroczy - zdjecia niestety ORWO.
Tak sie w gorach ukladaly cienie, ze tez wygląda jak twarz.

1 polubienie

No i pewnie dla odkrycia tego złudzenia, społeczeństwo amerykańskie godzi się na wydawanie wielomilionowych kwot.

Zwykły kamień z otworami

1 polubienie

Poczytaj sobie o pareidolii

4 polubienia

Trochę może dziwić,że paraidolia dopadła orbiter,który to zrobił ładne zdjątka a nie ileś procent populacji ludzkiej.

@benasek @harmonik Wiem że to tylko temat zaczepny, bo kwestię twarzy zweryfikowano dawno, dawno temu - kolego @harmonik weź zrób aktualizację i zapoznaj się z najnowszymi informacjami z Czerwonej Planety:

kolega ma toche czasu, bo jeszcze dwa dni wypoczynku…