Uzyskam szersze poparcie (i czyje?) w walce ze szkodliwymi kastami?

Nie ma obaw. Jesteśmy skazani na NIEBO. Wszak otaczają nas i przenikają nieskończone ilości niewidzialnych Wszechświatów Równoległych.

To je pokaż! Po co to ukrywasz? Wszystko co dokonales to bazgroły kredkami na papierze milimetrowym, które tu wrzucasz od kilku lat.

1 polubienie

Żeby zachować coś dawnego, niekoniecznie musi ono stać w dawnym miejscu i w dawnym rozmiarze. Pewnie widziałeś niejeden park miniatur, jak ten w Ogrodzieńcu, czy koło św. Katarzyny w Górach Świętokrzyskich. Na takie parki będziemy mieć dużo miejsca na dookolnym Pierścieniu Infrastrukturalnym.

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie! Gdzie sa makiety twoich HPM? Gdzie jest biznesplan? Gdzie harmonogram burzenia tysiącletniego dorobku cywilizacji plus informacje co zrobisz z gruzem, i innymi odpadami po drogach, kolejach, szkołach, domach zabytkach, szpitalach? Co z nimi zrobisz? Gdzie wywieziesz? Odgruzowanie Warszawy po wojnie skończyło sie w latach 70. ty chcesz zniszczyć 100 razy więcej niż Hitler i Stalin razem wzięci!

3 polubienia

Oczywiście nie brak też w Polsce skansenów.budownictwa dawnego.

Harmonik, czy Ty wierzysz w to, co piszesz, czy piszesz, bo Ci się nudzi? :wink:

7 polubień

Oczywiście, ze wierzy. Na tym polega cały problem. “Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli” czy jakos tak to leciało :slight_smile:

2 polubienia

Myślę, że (niestety) wierzy…

2 polubienia

Dla mnie to nie są poważne problemy. Na wielką ilość sztucznych wzgórz z użytkowym wnętrzem, otaczających bajeczne doliny ze sztucznie utworzonymi jeziorami i kanałami, to gruzu nie będzie za dużo, a szyny kolejowe przetopimy na stal zbrojoną. Odszukaj sobie na YT, jak UK i Korea Płd budowały obiekty olimpijskie na nieciekawych terenach.

@Harmonik, nie ze mną takie bajery, porównanie do budowy kilku stadionów jest bezsensowne. Policzyłem na szybko co znajduje średnio się wewnątrz HMP o powierzchni ok. 32 000 km kwadratowych na terenie Polski:

  • 100 miast

  • 10 000 wsi

  • 42 000 km dróg

  • 2000 km kolei

  • 10 000 km linii energetycznych

  • 50 000 km wodociągów, gazociągów, rurociągów

  • kilkaset mostów i kilka tysięcy różnych innych obiektów.

To wszystko trzeba będzie unicestwić. Miliony ton gruzu., metalu, i innych śmieci. Policz wszystko – konkretne liczby, konkretne dane, np. ile ciężarówek trzeba by przewieźć to wszystko?

Ty jak zwykle nie przedstawiasz żadnych wyliczeń tylko rzucasz od niechcenia „zrobi się”. Sorry, ale to bezmyślna i patologiczno-szujowata manipulacja. Dajesz dowód, że to ty jesteś niepoważny.

1 polubienie

A dla mnie to ty jesteś niepoważny, bo to są śmieszne problemy. Metale jako złom na wsad do hut wykorzystuje się od lat. Chciałbyś, abym przedstawił harmonogram budowy HMP i plany wykonawcze wszystkiego za wszystkich. Mogę być doradcą, ale od wykonawstwa, to mamy wystarczającą ilość fachowców, choć jak bym bardzo chciał, to takie HMP budowałyby się bez ludzi, ale na to jesteś zbyt ociężały intelektualnie, aby chcieć to zrozumieć, jak to możliwe.

Ale przecież huty tez zburzysz,jeśli będą na terenie HMP np. w miejscu jezior czy sadów ze słodkimi, dojrzałymi owocami? Czyli klasyczne błędne koło - burzysz wszystko i budujesz w innym miejscu to samo. Naprawdę nie widzisz mielizn intelektualnych w tym pomyśle?

2 polubienia

Bylebyś kstetem z kastami nie walczył to ok. :ok_hand::smirk:

1 polubienie

No sorry ale Ty demokratą z pewnością nie jesteś :slightly_smiling_face:
Nie stawiam pomników demokracji ale jesli potraktowac choćby czesc tego co piszesz i JAK piszesz to bardziej przypominasz mi wstepną faze Pol Pota.

1 polubienie

Żeby on chociaż zrozumiał to, co napisałeś. Do demokraty mu tak daleko jak stąd do wieczności …

Smutne jest to, że z internetu i tego portalu zrobił sobie Hyde Park …

1 polubienie

Nie ma regulacji,nie ma nawet mozliwosci minusowania o ktorą on sam zabiegał… :rofl:
W tych warunkach i tak nie jest zle.
Slowo jest tylko słowem.Dopóki ktoś nie zacznier wprowadzać słów w życie…

1 polubienie

Dlatego przestałem już mu odpowiadać, bo śmierdzi na kilometry trollingiem.
Na wprowadzanie tych swoich bzdur w życie jest po prostu za leniwy …

1 polubienie

Tego sie na szczescie nie dowiemy.Na wprowadzanie takich spraw w zycie trzeba zbrodniczych rewolucji lub chocby,kupy szmalu…I jeszcze"kumitetu poparcia".
A nasze forum…Hmm…Z całą sympatią ale to raczej niszowe miejsce :wink:

2 polubienia

Smutne tak naprawdę jest to, że starszy człowiek robi z siebie błazna którego prawdopodobnie nikt, sądząc po odpowiedziach poważnie nie traktuje.
Niestety, sam sobie na to zasłużył. Nasze małe forum “cieszy” się z każdego beee, czy meee. Byle zgodnie z regulaminem.

2 polubienia

A to juz inna sprawa!
I faktycznie,nie mniej wcale,istotna.
Juz kiedys stoczylem wojne z pewną osobą na ten temat.Zamiast karac za uzycie"coorva",lepiej,dowodzilem,zając sie pewnymi tresciami…Oczywiscie bez najmniejszego rezultatu…
No ale co zrobisz?
A poza tym,nie brak i takich ktorzy,jak to sie dawno temu ktos wyraził,mają z tego bekę…W ten sam sposob Leper doszedl do wladzy.Na szczescie nasze getto nie aspiruje…[poki co] :wink:

1 polubienie