Uzyskam szersze poparcie (i czyje?) w walce ze szkodliwymi kastami?

Szkodliwych kast do zwalczenia, naprawdę jest niemało, i chyba większość pracujących na kastę niepracujących, emerytów i rencistów chciałaby, abym zrobił z nimi porządek, z racji niepracowania, czyli dysponowania warunkami czasowymi, przydatnymi do tego celu.

Oczywiście, każda kasta ma swoje racje, swoje przyzwyczajenia, swoje partykularne interesiki, więc wypada je rozumieć i delikatnie z nimi postępować, we wspólnym interesie łatwej budowy realnego NIEBA na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń.

Lista szkodliwych kast do zwalczenia, jeśli chcemy uczynić realne NIEBO na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń, jest nie taka mała:

  1. Kasta niepracujących, a chcących żyć jak najdłużej na koszt pracujących.

  2. Edukacyjno-naukowo-religijna kasta ogłupiających kolejne pokolenia rzekomą wyższością nieharmonijnej, cywilizowanej ludzkości nad harmonijnymi gatunkami DSHN-u.

  3. Kasta ludzi mięsożernych i rybożernych, gotowych odżywiać się zwłokami pomordowanych, ewidentnie myślących, odczuwających, pragnących żyć i kochać, pożytecznych, harmonijnych stworzeń DSHN-u.

  4. Kasta zbrodniczych myśliwych.

  5. Kasty uzależnionych od palenia papierosów, picia alkoholu, zażywania narkotyków.

  6. Kasta wierzących w istnienie zysku w ekonomii.

  7. Kasta lekceważąca środowiskowe potrzeby harmonijnych, pod każdym względem pożyteczniejszych od ludzi, gatunków DSHN-u.

  8. Kasta trucicieli środowiska pojazdami spalinowymi i zakładami chemicznymi.

  9. Kasta przeciwników budowy bajecznych, 50-milionowych HMP.

  10. Kasta przymuszająca do szkodliwych szczepień.

  11. Kasta namawiających do zbijania gorączek.

  12. Kasta zwolenników niesprawiedliwego, antyspołecznego ustroju kapitalistycznego.

Korea może się skryć.

1 polubienie

Numer 1, 4, 5 - masz moje poparcie! Numer 2 - częściowo, w składniku „religijna".

2 polubienia

Najlepsza jest kasta nr 9! - pozostałe byłabym w stanie “zaakceptować” … Zapomniałeś o kaście nr 10: Samozwańczy Naprawiacze Świata uprawiający rozrywkowo nieharmonijną nachalną propagandę

5 polubień

To jest nieprawdopodobne z jaką siłą komunizm zakorzenił sie w cywilizacji [?] Przy tym 451 Fahrenheit to raczej rodzaj dowcipu :face_with_raised_eyebrow:

4 polubienia

Ooo, wszystkich chciałbyś powybijać???

A kasta sędziów? Pierwsze zrobić z nimi porządek xd

1 polubienie

Tym już się zajmuje PiS.

1 polubienie

A to dziękujemy towarzyszowi Jarkowi i przechodzimy do następnego punktu :rofl:

1 polubienie

Nie powybijać, a przetransformować, pozyskać dla idei budowy małym wysiłkiem, realnego NIEBA na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń, Koleżanko @elsie.

Już uzupełniłem listę o punkty 10, 11 i 12 o których wcześniej zapomniałem, bo jednak budowa po nocach realnego NIEBA na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń, to przecież niemało zajęcia, w czym chyba zgodzisz się ze mną, Koleżanko @waranzkomodo?

1 polubienie

Największa kasta to PiS

2 polubienia

Mowisz o tych mutantantach i ich potomkach z PZPR?

PiS ma swoją wizję mądrej, sprawiedliwej Polski, ale to nie znaczy, że ta wizja jest słuszniejsza od bolszewickiej.

Piszesz o kaście przymuszającej ludzi do szczepień, a zapomniałeś o kaście przymuszającej ludzi do wyburzenia wszystkiego, co dotychczas stworzyli i zamieszkania w jednakowych blokowiskach. Na szczęście ta kasta składa się tylko z jednej osoby.

3 polubienia

Jestem demokratą, więc o przyjęciu lub odrzuceniu moich propozycji, zadecyduje demokratyczna większość społeczeństwa.

Możesz przewidziec wynik tego głosowania na podstawie sond, które tutaj robisz.

3 polubienia

Jeszcze nie pokazałem modelu takiego bajecznego, 50-milionowego HMP i jeszcze ludzkość nie doświadczyła skutków swej patologicznej bezmyślności.

Całe szczeście!

1 polubienie

To się pośpiesz, bo możesz nie dożyć!