Używacie słuchawek bluetooth?

O właśnie. Te jbl e45 wystarczają na baterii na jakieś 8 godzin, czesciej ladowac niż telefon, a te Sony pisze ze 30 godzin na baterii i rzeczywiście czasami zapominam kiedy ich ladowalem. No ale nie mają kabla

To już jest indywidualny wybór każdego jakie słuchawki preferuje i czego słucha. :wink:

To jesCze nie ma w Polsce zakazu słuchania metalu? :rofl::rofl:

1 polubienie

Na szczęście nie.

1 polubienie

JBL E46 starczają na 16h.

No moze tak pisze ale musiałem ladowac co noc jeżeli były włączone cały dzien

Kiedyś czytałam recenzje na temat słuchawek JBL i polecali, więc możesz kupić jak Ci odpowiadają.

Mam słuchawki sony ale przewodowe. Dość stare ale grają świetnie. Tylko że ja bym wolał już bezprzewodowe. Czasem słuchając muzy chciałbym gdzieś a chwilę wyjść. Choćby do sracza. I w tym czasie nie chcę rozstawać sie z muzyką :wink:

1 polubienie

A jak już bierzesz te e 45 które się nie opłaca brać to nie bierz białych bo ta guma robi się czarna po jakimś czasie i ochudnie to wygląda :rofl:

Poczytałem trochę recek i opinii. Nie jest źle. Basy porządne, nie spadają ze łba. O trwałości materiału mówi sie niewiele ale jak już się mówi to dobrze. Niektórzy piszą tylko że trochę cisną w uszy przy długotrwałym noszeniu.

Co ty im wierzysz czy mi…? :rofl:

1 polubienie

No tak. Wolę obejrzeć wideo recenzję youtubera albo poczytać opinie niż w sklepie usłyszec jakie to wszystko jest super.

1 polubienie

No tak… Jak masz duży łeb to mogą być za małe… Mała skala

Mam normalny łeb. Nie jestem ufo. Bez wodogłowia.

Tylko ostrzegam…

Tylko samochodu używam jako zestawu bluetooth :wink:

Używam. Mam właśnie takie, których można używać również przewodowo po wyczerpaniu energii. Bardzo pozytywne rozwiązanie. Ogólnie około 10h pracy wytrzymują :slight_smile:

1 polubienie

Interesuje mnie temat słuchawek B.
Kiedy oglądam/słucham coś na kompie albo w TV to nie chciałbym być przywiązany do sprzętu (jak Ty @Devil), trzeba choćby do kuchni wyjść jak coś na patelni skwierczy. Problem w tym że mój OTV nie ma Bluetootha.
Pytanie brzmi: czy istnieje coś takiego jak nadajnik B. który można by dodatkowo podłączyć do jakiegoś wyjścia?
Pytanie drugie: jaki jest praktyczny zasięg takiej łączności.

3 polubienia

Podaję dla przykładu to, ale najlepszym wyjściem będzie porozmawiać z fachowcem przed zakupem, czy ten adapter będzie działał z modelem Twojego telewizora.
W linku masz podane wyjścia/wejścia jakie są w adapterze i musisz sprawdzić, czy takie masz w TV.
Bluetooth jaki ma zasięg? Zależy od klasy urządzenia, najpowszechniejsza jest klasa 2 (2,5 mW) teoretyczny zasięg do 10 m.

1 polubienie

Bluetooth 4 ma zasięg do 100m ale w praktyce to nie więcej jak 25m.

2 polubienia