Używacie słuchawek bluetooth?

Myślę o zakupie takowych. To wygodne. Można kilkanaście godzin używać i nie martwić się o kabelki. Nie trzeba też cały czas tkwić przy kompie/telefonie (źródle dźwięku).
Niektórych można używac tradycyjnie - przewodowo. Mają dołączony kabel.

3 polubienia

Ja używam. I jakość dźwięku jest lepsza niż przez kabel. Z telefonem łączą sie bez problemu, ale z komputerem cały czas jakieś problemy i trzeba usuwa/dodawać urządzenie od nowa bo nie łączą sie zawsze…

Dlatego kabelek może sie przydać :slight_smile:

Mam, poręczne nie powiem, ale koniecznie kup takie, które mają też kabel.

1 polubienie

No ja mam akurat bez.

JBL E45BT chcę

1 polubienie

JBL mam głośniki na bluetooth i są zarąbiste, a poza tym JBL to samsung, wiec nie muszę nic więcej pisać :wink:

zadnych sluchawek nie uzywam i nie uzywalam nigdy,
no moze pare razy w podrozy jak dawali do ogladania filmu, zeby sie nie dluzylo.

JBL to samsung!!!

1 polubienie

Jak ja moje słuchawki połączę przez bluetooth z lapkiem to on je pamięta, tak samo jest z głośnikiem i nie muszę tego robić co chwilę.

Przecież napisałam, że JBL to samsung.

A nie wiesz czy bluetooth mocno drenuje baterie smartfona?

Tego Ci nie powiem, bo (ostatnio) nie słucham muzyki ze smartfona…
Mój mąż czasami słucha ze smartfona, ale wtedy ma podłączony głośnik przez bluetooth i nie mówił, żeby szybciej się rozładowywał.

Miałem te słuchawki. Nie polecam. Bardzo sYbki zdziera się ta guma która dotyka uszy. Weź jakieś sony. Są dobre. Ja mam teraz jakieś sony za 50euro a mają lepsza jakość dźwięku. Te jbl kupiłem w tamtym roku za 80 euro

1 polubienie

Nie miałam nigdy słuchawek JBL, ale mam Sony i muszę przyznać, że wymiatają.

1 polubienie

I działają jesCze jbl :rofl: ale ta guma która otacza piankę jest rozwalona.

1 polubienie

Ale nie znalazłem modelu Sony z opcją kabelka :slight_smile:

1 polubienie

Po co Kabel? I tak nigdy go nie użyjesz

jak padnie bateria i nie masz gdzie podładować.

1 polubienie

Te bezprzewodowe z kabelkiem mam, ale to takie badziewie za to sony mam normalne na kablu i nikt mi nie powie, że bez kabla odbierasz muzykę podobnie lub lepiej :wink: