W czasie kwarantanny

A wy? Więcej wychodzi u Was używek w tych trudnych czasach?

2 polubienia

Ja generalnie piję dużo niezależne od tego co się dzieje na świecie.

1 polubienie

Roznie ale ostatnio,zdecydowanie mniej.Mam na mysli ostatnie dwa tygodnie.Poza tym nie pale od 19 lat.
Kawa od świeta ale za to z fasonem.Lubie usiąść i troche z tą kawą pobyć :slightly_smiling_face: I musi to być KAWA a nie jakas pieprzona nesca czy inne granulki…
Jedyne czego wyraznie wiecej piję to herbata.5-6 dziennie.

3 polubienia

Nie obrażaj… Moze ja sobie piję… nesce xd

2 polubienia

Czyżby ankietowany przez Ciebie zaprezentowany szukał:
Trudno powiedzieć :rofl::rofl:

3 polubienia

Chyba ziolek? :rofl::rofl::rofl:
Na pewno taniej, bo knajpy byly pozamykane.

2 polubienia

A co u Ciebie jest jednostka miary herbaty?
Bo u mnie to politrowy dzbanek. To wtedy 2 - 3 dziennie, latem dochdzi jeszcze ze dwa schlodzonej zielonej, albo jaśminowej chinskiej.

3 polubienia

Nie…Herbata musi byc goraca.Pije z takich szklanko kubkow.Wyglada jak kubek ale ze szkla.Saszetka na taki kubek.przy czym nie uznaje ani PG tea ani tym bardziej Tetley.Lipton od biedy ale na ogol pije Twinningsa i doprawdy,coraz rzadziej cos innego.

2 polubienia

Z używek zdecydowałem się na mleko, kakao i kawę prawdziwą, herbata jedynie owocowa - inne zabronione, zwłaszcza zielona czy czarna. Inne używki nie przechodzą mieszania z lekami

2 polubienia

Ja to pije taka jaka w tym kraju kawopijcow uda sie kupic :joy::joy::joy:. A parze w dzbanuszku z grubej porcelany bo lubie lekko przestygnieta - w szkle stygnie jednak za szybko.
Szczytem szczescia bylo ostatnio jak nareszcie wlasciciel marketu w pueblu wpadl na pomysl, ze mozna lisciasta oprocz torebkowej miec w sklepie.
I do tego jak to nazywali w stanie wojennym “napoj zubozalych inteligentow”
czyli Earl Grey.

3 polubienia

Jak zwykle… :joy:

1 polubienie

Pić trzeba, żeby się nie rozeschnąć :wink:

3 polubienia

Od herbaty się rdzewieje :wink:

3 polubienia

Przymierzam sie do czajniczka i lisci ale to dopiero gdy to bede mogl przywiezc z domu.Nie bede kupowal kolejnego tylko poczekam :slightly_smiling_face:

3 polubienia