W czym Polska jest najlepsza?

Zdjęcie wstawiłem po to, by godzinami tu rozprawiać o kunsztownych splotach nici, rodzajach zastosowanych przeplotów i innych tego typu detalach, a Ty jak zwykle zaczynasz od du.py strony. :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Człowiek sie rodzi i z dupy wychodzi.
Człowiek się żeni i na dupę wchodzi.

Wszystko na świecie od dupy zależy.

2 polubienia

“Dupa rodzi, dupa smrodzi, z dupy cały świat pochodzi”
F. Kiepski

2 polubienia

Serwetki. Uwierz mi, te stringi to tylko pamiątka z pobytu w Koniakowie.
Tego się nie da nosić, nawet dobrej jakości włóczka, to jednak włóczka, nie delikatna bawełna.
Robótki ręczne przestały być na topie, dlatego panie zaczęły robić te stringi.

1 polubienie

Kolega z dawnej pracy twierdził, że nie miał wygodniejszej bielizny ponad stringi. :smile: :smile:

1 polubienie

Co kto lubi.
Jestem kobietą, wiem dokładnie (czuję) jak nosi się stringi, jak normalne majteczki.
Pisałam o tym na starym forum, stringi to wymysł faceta, nie kobiety :wink:

2 polubienia

Tak ale pytanie bylo o bycie NAJLEPSZYM a nie bycie wśród najlepszych.Osobiscie uważam ze nie da sie na nie odpowiedzieć.Nie ma w dzisiajszym swiecie az tak daleko posunietej jdnoznacznosci i bez konkurencyjnosci.
Najlepsi sa Amerykanie w koszykówce lub Polki w rzucie młotem :smiley:Kiedyś Polacy byli bezkonkurencyjni w bojerach lub w lataniu precyzyjnym ale to bylo w latach 70-tych.
Polska szkola plakatu lub polska szkola filmowa,wysuwały nas na europejski lub czasem światowy top ale to są kwestie uznaniowe ktore mijają jak moda.
Dzisiaj"produkujemy"najwieksza ilość pilkarskich bramkarzy.Ale to potrwa jakies moze jeszcze 4-5 lat i najwyrazniej sie skończy.
Z pewnoscia mamy najpiekniejsze plaże w Europie ale na świecie to juz raczej nie :slightly_smiling_face:
Na chwile obecną jedyna rzecz ktora jest bezdyskusyjna to kibice siatkówki.Powód do autentycznej dumy i calkowity brak konkurencji.

3 polubienia

Masz rację, To sprawka facetów.
https://www.focus.pl/artykul/kto-wymyslil-stringi

1 polubienie

Takie, niby piękne, ale nadające się tylko do " 5 minutowe prezentacji"

1 polubienie

Miałaś takie coś na sobie?

Stringi z Koniakowa? Tak. Założyłam je tylko na życzenie męża, na godzinkę, przed s… paniem :grin:

3 polubienia

Mąż był zadowolony? :stuck_out_tongue:

Znowu mi chcesz dokuczyć żeby przypomnieć o starości i figurze, która tyłka nie urywa. Zniesę to, nie złamiesz mnie złośliwcu :stuck_out_tongue_winking_eye:

Mój tyłek-figura, był 1 silnym bodźcem na który ślubny uwagę zwrócił. 3 tygodnie temu w jego telefonie znalazłam zdjęcie. Zrobił mi je gdy spałam i byłam odkryta. Nie było na zdjęciu twarzy :rofl:
Tak, był zadowolony :stuck_out_tongue:

2 polubienia

To zdjęcie było do dupy :wink:

2 polubienia

Nie komentuję tego. Niby chłopa znam ponad 30 lat, a jego głupota mnie stale zadziwia :wink:

1 polubienie

Kurła to ja przy tobie bobas jestem.

1 polubienie

Bo jesteś. Ty 1985, ja 1965r.
Mów mi ciociu :wink:

2 polubienia

O boże. Toś ty babcia Ewa.

2 polubienia

Wnuków jeszcze nie mam, ale możesz nim być.
Mów mi babciu :wink:

2 polubienia