W DSHN-ie (Doskonałym Systemie Harmonii Natury)

panuje większy porządek, niż uczonym ludzkim się wydaje, i to niezależnie od ich potwierdzania go. Wystarczy tylko obserwować i myśleć. (Wiem, że artykuł ten był linkiem w składzie wcześniejszego mojego pytania).

Ganisz uczonych, a przedstawiasz artykuł wychwalający osiągnięcia tychże uczonych. Zdecyduj się :grin:

3 polubienia

W pierwszej wersji tego pytania określiłem tych uczonych “gamoniowatymi”, ale później uznałem, że z naszą miłą i wrażliwą moderatorką, może to nie przejść…

Skoro DSHN jest doskonały, usystemowany i harmonijny, to po co mu Przewodnik i te HMP?

:thinking:

2 polubienia

To pseudopytanie i bez tego nadaje się do kosza

2 polubienia

Gatunek ludzki najwyraźniej jest dysharmonijny i patologiczny, i jako taki nie pasuje do DSHN-u, niemniej jest co poprawiać w ludzkim świecie, aby wszystkim ludziom i stworzeniom żyło się przyjemnie, atrakcyjnie.

Artykuł “O czym myślą zwierzęta” pokazuje trend, w jakim chce zmierzać nauka ludzka. Chciałbyś wyrzucić ten trend do kosza?

Głupoty pleciesz jakby cie kto potłukł…

Tabletki nieco obniżają poziom agresji, ale myslenia nie uczą…

1 polubienie

Dlaczego: “jakby”?

1 polubienie

Matka natura decyduje o wszystkim co nas otacza. Kreatorka doskonała. Człowiek choć próbuje ją wyprzedzać i poprawiać to wciąż przegrywa

1 polubienie

Bingola, myślisz, że ja Ciebie, Benaska i niektórych, traktuję jako myślących i poważnych?

Myślisz, Qkonek, że ja Ciebie traktuję jako myślącą?

Jesli tak mnie traktujesz, to z tego logiczny wniosek, ze ja tak nie mysle, jak piszesz :slight_smile:

Właśnie
To nadaje się do slectwa😂

1 polubienie

Chyba nie jestem jeszcze stary dziadek, choć już ze 3 mies. zaniedbałem codziennych 2 godz. gimnastyk, jakby moje ulubione lenistwo wzięło nade mną górę.

1 polubienie

Posłuchaj czasem innych piosenek tej pary. Bardzo ich lubię :joy:
A co do starości?
Masz rację.
Wiek to tylko liczba.

1 polubienie

A ja Ciebie lubię, choć wiem, że to Cię nie rajcuje z e względu na mój wiek. Ale on mi ułatwił nabywanie największej wśród ludzi mądrości.

Czytaj uważnie co napisałem. Miałem na myśli Twoje pseudopytanie