W geście solidarności z Państwem Iranskim, gnebionym od lat przez amerykańskie złe moce

… postanowiłem na 1 tydzień, wywiesc flage Republiki Iranu.

:rofl:

2 polubienia

A może od razy flagę ISIS? Też ich Ameryka gnębi.

4 polubienia

Jak lubisz? Ale musiałbyś dodać jakoś bo nie ma w liście.

W geście solidarności z sędziami gnebionymi przez pis?
Może odrazu z mafiami vatowskimi? Ich też gnebi pis…XD

Precz z niewiernymi!

Widzisz jak ulegasz propagandzie ala Gierek. Wałki podatkowe mają się dobrze, jak zawsze, a ty widzisz jakieś sukcesy w ich zwalczaniu. W TV1 nie takie sukcesy rząd odnosi. Niedługo będziemy 8 gospodarką świata…, znowu…

2 polubienia

Jakiej propagandzie? Takie są fakty… Nawet jeżeli dalej jest tak jak było(no na pewno nie tak samo ale problem istnieje) to fakty są takie że PiS walczył z mafiami vatowskimi które za PO miały przyzwolenie na wszystko… Ja i propaganda…

A co ty wiesz o płaceniu podatków w Polsce? Byłem latem i na święta w kraju i trochę prawdy trafiło mi się widzieć. Dalej wierz tv.

2 polubienia

Jestem ostatnia osoba tutaj która wierzy tv… Przecież to ja mówię że to wy wierzyc co zobaczycie w tv… :rofl: I co ma do tego jakąś wiedzą o płacenia podatków… Jak zwykle odnoszę wrażenie… Ze kto kto nie lubi pisu, zawsze będzie zaprzeczal i manipowal żeby tylko nie wyszło że PiS zrobił coś lepiej niż PO…

walczysz z wiatrakami kolego…

3 polubienia

Chyba ja…

Zresztą te mafie vatowskie to był przykład do pokazania jak głupi b pierwszy komentarz…
Ale wiadomo… Pytamy… Siła złego na jednego czy jak to się tam mówi :rofl:

Ja w tv tylko sport. Kubacki prowadzi po I serii.

To, co ci pisałem, to z życia, nie z tv.

Czytam i podziwiam Was.I to by było"na tyle".

1 polubienie

Jeżeli piszesz nie na temat, to mógłbyś się powstrzymać z szerzeniem nienawiści i nie udzielać się w moim pytaniu.

Nie bedziesz mi dyktowal co mam robic a jak sie nie podoba to zglos lub postaw choragiewke.
Szerzeniem debilizmu sam sie zajmujesz i to przez pryzmat wlasnej glupoty i tepego uporu.Twoja wiedza o swiecie wspolczesnym jest na poziomie ranionego kolibra wiec to ty sie racz wiecej do mnie nie odzywac jesli nie potrafisz rozmawiac,co udowadniasz kazdego dnia po kilkanascie razy.
Do ciebie cos mowic to jak gadac z podworkowym kotem.
I zapamietaj sobie raz na zawsze.Jesli sie do ciebie nie zwracam to zapewne znaczy ze nie mam ochoty z toba gadac.
A jak sie nie podoba to patrz wyzej.I nie rozsiewaj nienawisci.

prosze nie obrazac kolibrow i kotow :wink:

3 polubienia

Zauważyłeś jak ty zawsze szczekasz? Jesteś pełny nienawiści…mógłbyś się przynajmniej chamowac z tym tworzeniem debilizmu… Ja potrafię normalnie ci napisać szczerze prawdę, bo odpisałeś w moim pytaniu komentarz ciągnący obrażanie mnie… Ale byłem pewny że nie będziesz potrafił zachować się w kulturalnyy sposób i odpisać normalnie lub najlepiej nie odpisywać w ogóle tylko zaczniesz w swoim zwyczaju szczekać tak jak to robisz w tematach o uchodzcach obcych religiach itp… To tyle… Jak ty bredzisz na mój temat ( oczywiście obrazliwy komentarz nie zostanie skasowany, takie mamy mody)
to ja mogę napisać Ci brutalna prawdę.

No i to od czego zacząłem… Jak masz szerzyć nienawiść w moim kierunku a nie odpowiadać na temat to nie udzielaj się w moim pytaniu… Tak trudno było to zaakceptować? Trzeba było z Siebe wylać ten jad? Xd