W jakich sytuacjach ludzie najczęściej 'oszukują'..?

bo jak już dawno temu mówiła Krecia Pataczkówna:
“Lepiej być głupią, niż mieć krzywe nogi. Głupoty od razu nie widać” :slight_smile:

8 polubień

Nigdy nikomu nie mówię że brzydko wygląda. Nawt jak spyta, to stwierdzam że normalnie…

3 polubienia

BENIU!!! Nawet JA mialam osiem… :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

To prawda @gra, przecież
łatwiej nad głupotą popracować, niż krzywe nogi naprostować.
Ważne żeby mieć tego świadomość, bo "Pycha jest muskulaturą głupoty":relaxed:

2 polubienia

Kuźwa, a mi się tylko 6 /12 trafiło … :flushed:

Dziadek nie lubił quizów, ojciec nie lubił, to teraz i ja nie lubię! :roll_eyes:

2 polubienia

Gdy prawda moze obrazac czy ranic a nic z tego nie wynika. Np. Czy jestem gruba? Alez skąd!
O czym myślisz? O tobie oczywiscie!.
A ostanio teoretycznie bylam w pracy - w sumie bylam ale krocej niz mowilam- a naprawdę poszlam kupic buty. Sama. Bo zakupy rodzinne to katorga.

3 polubienia

Albo swego czasu,niektore avatary…
Im ładniejsza w nich była pannica,tym bardziej cos mi mówiło ze życie dla niej okazalo sie bardziej okrutne :upside_down_face:
Czy cos sie zmienilo,trudno powiedziec bo internet spowszedniał i na nikim juz to “manewry” nie robią takiego wrazenia jak kiedys.
Natomiast cytowanie wiki jako swej myśli,w celu zrobienia wrazenia,pozostaje pokusą zbyt silną dla pewnego typu osobnikow.Podobnie jak popisywanie sie meskością.Czego by pod tym eufemizmem nie próbować przemycic… :neutral_face:

4 polubienia

nasuwają mi się jeszcze oszustwa, niby drobne, ale na dużą skalę stosowane w reklamach. Drążą kieszenie naiwnych - czyli twórcy oszukują dla zysków.

3 polubienia

Tak samo jak ryba po grecku nie jest z Grecji

2 polubienia

Ale za to jaka dobra!!!

1 polubienie

Ani moja ukochana fasolka po bretonsku,nie jest jak sie domyslam,z Bretanii :slightly_smiling_face:
Jak Maanam spiewal i gral,"Cykady na Cykladach"to greccy emigranci za sciana u mego kolegi,kulali sie ze śmiechu po podlodze. :innocent: :smiley:

1 polubienie

Fasolka tez Bretanii nie wdziala, a śledzik Japonii.

2 polubienia

Gra slow. Ale klimat cykadom na Cykladach sprzyja :grinning:

2 polubienia