W jakich sytuacjach się tak czujecie?

image

2 polubienia

Fuj, jeszcze bym spadla?
Stanowczo takie widoki to horror.

2 polubienia

Eh, nie przesadzaj…

O czyms takim jak lęk wysokości slyszales?

1 polubienie

Tak, ale bardziej chodzi mi o te mgły :slight_smile:

Widoczek piękny, jesli o to chodzi.
Ale na kartkach pocztowych jak dla mnie :smile::rofl:
Mgla w ogole potrafi dawac niesamowite efekty, ale może w mniej skalistych warunkach? Jadac kiedyś trasą z Madrytu niedaleko Torquemady przastalam sie dziwic, ze tego kawalka przesadni sredniowieczni w nocy bali sie jak ognia cos tam nawijajac o demonach i innych stworzeniach nieczystych. :wink:
Ksiezyc w pelni i klebowiska mgly.

1 polubienie

Mgła jest dla mnie niesamowita

1 polubienie

No nie zawsze przyjemna, bo zimą potrafi tutaj zbierac sie jak szarobura zaslona, czesto jeszcze wymieszana z pylen saharyjskim i z blekitnego srodziemnomorskiego nieba masz jakies od szroburego po wręcz pomaranczowe. Niby widocznosc dobra, bo to wysoko, ale robi sie obrzydliwie lepko i wilgotno.
Na Kanarach kalima jest jeszcze gorsza,
Kolory nie są przesadzone

2 polubienia

O kurde…

1 polubienie

W sytuacjach gdy państwo stara się wchodzić ludziom do łóżka. Mniej więcej jak tu i jak 2lata temu i ostatnio, gdy wprowadzono rejestr ciąż. Dalej jest tylko przepaść.

“W jakich sytuacjach tak się czujecie?”
To znaczy jak? Skąd mam wiedzieć co czuje ten facet z obrazka? Prawdopodobnie czuje zachwyt nad pięknym widokiem że szczytu góry. Mogę zatem powiedzieć, że gdy jestem w górach, czuje się podobnie.

4 polubienia

Gdy wejdę na górkę leżącą obok stawu :grin:

1 polubienie

W sytuacjach podbramkowych

Też mam lęk wysokości, ale dla mnie czym innym jest stać wysoko, lecz w miare bezpieczym miejscu, a czym innym na np. drabinie.

1 polubienie

Ja to trace w samolocie. Wysokosc jest juz zbyt abstrakcyjna :wink:

3 polubienia

Wyobrazić sobie.

1 polubienie

Niczym Wilhelm Zdobywca?
Pare lat temu [jeszcze przed covidem] wyprzedziłem na podjezdzie kilku lepiej uposażonych i MŁODSZYCH kolarzy.Ale klęli :joy:
To zresztą udaje mi się z przerwami,od ponad dekady.
Tak sie czułem bezwzględnie gdy uznałem że definitywnie,udalo sie rzucić palenie!
Tak sie czułem kiedyś,w wieku lat 14 gdy strzeliłem bramke na 1:1,w wyjazdowym meczu,w podpoznańskim Luboniu…
Gdy kiedyś w necie,odpowiedzialem prawidlowo,40/40 w quizie dotyczącym King Crimson…
A doslownie…Widziałem kiedyś coś podobnego w Karkonoszach…
A jeszcze doslowniej,w Parku Narodwym Teide,na Teneryfie.

1 polubienie

Musi to być piękny widok!

1 polubienie

Zapiera dech…
W przypadku Teide to już są takie wysokości ze czasem brakuje tlenu…Ale wierz mi…Tego się niemal nie da opisać…

1 polubienie

Czuję się tak po moich wielu przejściach, bo patrzę na świat w inny sposób. Czasem czuję się samotna, weryfikuję znajomości, relacje, wiem, że nie mogę dać się skrzywdzić i muszę być czujna, muszę być wierna sobie i swoim ideałom. Muszę stawiać na siebie i muszę dbać o swoje szczęście.

1 polubienie