W jakim "stanie" jest tolerancja w... stanach?

Raczej dobór kandydatów - kilkanaście godzin samoobrony podczas kursów podstawowych w szkole policji nie zmienia „frajera w bohatera” do tego poprawność polityczna żeby procent kobiet się zgadzał

3 polubienia

Nie wiem co Chinczycy Trumpowi zrobili, ze ich tak bardzo nie lubi? Ale to inna sprawa.

W kazdym razie od czasow niepamietnych tzw. WASP, czasem nazywajacy sie potomkami kolonistow z Myflower, uwazajacy sie za elite sa wyalienowani ze spoleczenstwa. Problrm, ze ich coraz mniej, a Herkules dupa kiedy ludzi kupa.

Bo mamy tu do czynienia z dwoma różnymi choć w obu przypadkach, łamiącymi prawo czynami - czarny łamał prawo czyli powinien się liczyć ze będzie na to reakcja a z drugiej strony policjant przekroczył uprawnienia stosując niewłaściwie środki przymusu

2 polubienia

Moze nie na miejscu, bo sprawa powazna, ale Akademie Policyjne mi sie przypomnialy :joy::joy::joy:

1 polubienie

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/zamieszki-w-usa-prezydent-kategorycznie-zada-zaprowadzenia-porzadku,1018454.html

1 polubienie

Brawo!Nic dodac,nic ująć! Moze jedynie to ze w Watford widzialem juz zaklad fryzjerski obslugujacy tylko czarnych.

2 polubienia

Tu juz nic dodawac nie trzeba.Wszystko widac i mam nadzieje ze Trump sie nie cofnie przed niczym!
Zupelnie jak w Londynie w 2011…To samo bydło,ta sama czerń…Nie mowiac juz o tym ze akurat oni maja w doopie Floyda!
I racje ma jego brat.Warto posluchac normalnego czlowieka.Tylko ze jak widac,nikt nie slucha.

1 polubienie

Floyd to już chyba teraz tylko pretekst by dać upust emocjom. Długo je tłumili.
Coś w USA musi się zmienić. Jeśli chcą być krajem wielokulturowym.

1 polubienie

Wielokulturowość to lewacki wymysl 2 polowy XX wieku.I zrodlo wszelkiego zla jakie wystepuje w wielkich metropoliach.Przytaczanie przykladow nie mialoby konca ale wydaje mi sie ze wystarczy przeczytac to co powyzej @Pitbull napisał.
I to nie sa zadne tlumione emocje bo jest to czysty bandytyzm.Bydlo takie jak w Londynie i takie jak w amerykanskich miastach,tylko czeka na okazje.Tak teraz jak i kiedys.I jesli sie tego za morde nie chwyci,nie zmieni sie nic.
W tvn-owskim"clipie",wyraznie powiedziano ze murzyn byl nawalony.A skoro nawet w takim TVN mowia takie niepoprawne politycznie rzeczy,to ciekaw bylbym[gdyby byla na to szansa],co jeszcze murzyn powiedzial i czego tvn nie powiedzial…

1 polubienie

Spodziewalem sie ze ktos z czyms takim wyskoczy.
To ja mam do coorvy nedzy odpowiadac za zbrodnie sprzed kilkuset lat?Wowczas zreszta ograniczajace sie do kilkunastu poludniowych stanow,co zmienilo sie dopiero pod koniec wojny secesyjnej…
A ja sie martwie o siebie gdy zdarzy mi sie jak w Milton Keynes,wracac zbyt pozno i to np. ta samą drogą gdzie nasz wspołlokator,zostal dotkliwie pobity i okradziony przez somalijcow.
Nawet TVN podkreslil choroby wspolistniejace plus naćpanie.A jak twierdzil burmistrz Mineapolis,skoro nie mogl oddychac to jakim cudem mogł mowic i dobrych pare razy powtarzac?
Nie bronie gliniarza bo okazal sie nieodpowiedzialnym głupkiem jakich sporo bylo kiedys w naszej milicji.
I nie kazdy czarny rodzic tylko rodzice tacy jak Samuel L.Jackson w 3 czesci Szklanej pulapki.Spora roznica.Jestem 13 lat na Zachodzie.Spotkalem czarnych leni,klamcow,złodzieji,tchorzy tylko czekajacych aby wystekac swoj belkot o rasizmie oraz wielu czarnych rasistow.Ale nie spotkalem jeszcze nikogo kto pracuje [dluzej niz tydzien-mowa o czarnych] i zajmuje sie takimi bredniami.
Swego czasu 4 lata pracowalem z facetem z Ghany ktory przy kazdej okazji stwierdzal ze najgorsi są czarni rasiści.A na ich czele,czarni muzulmanie.Ktorych to na swej skorze,co pokazala tv,pare lat temu,odczul nawet śmieszny Cejrowski.
Nie ma co odwracac kota ogonem bo problem bandytyzmu dotyczy bandytow a nie pokrzywdzonych[?] przez policje.

1 polubienie

A to czarni?

A może to czarni?

https://www.youtube.com/watch?v=h09lf0mFogw

Tu nawet nikogo nie usmażyli, to zwykłe, pokojowe demonstracje anty - globalizacyjne…

O tym co potrafią zrobić kibice to nawet nie warto wspominać…

Państwem o największym multi - kulti w dziejach był starożytny Rzym. Tylko, że wtedy nie istniało pojęcie poprawności politycznej. Przez prawie 1000 lat narody podbitych państw otrzymywały obywatelstwo rzymskie ze wszelkimi prawami i obowiązkami. A głównym obowiązkiem każdego było przestrzeganie rzymskiego kodeksu i posłuszeństwo wobec, najpierw senatu, a później cesarza. A jak się nie podobało, to galery, kopalnie albo zachłostanie na śmierć. Za bandytyzm, krzyż. Oprócz powstania Spartakusa i kilku incydentów, takie multi - kulti zdawało egzamin.

2 polubienia

Heh, od razu mi się przypomina komentarz jednego z dziennikarzy w Kanadzie, gdy mówili o równouprawnieniu w straży pożarnej. Bo kobiety się burzyły, że testy za ciężkie i zaczęła się dyskusja, czy poluzować (jednym zadaniem było przeniesienie 200 funtowego worka o ileś metrów, symulacja wyniesienia nieprzytomnego). Dziennikarz skomentował te “proponowane testy” następującą fikcyjną historią:

Pali się dom, wpada do domu kobieta - strażak, ledwo przytomny gruby facet woła “Pomocy”
Na co kobieta zakwalifikowana według proponowanych lżejszych testów mówi:

  • no ja nie mogę pomóc, bo mogę udźwignąć jedynie 150 funtów, ale może zawołaj tego strażaka w wózku inwalidzkim…

I to jest trafny komentarz, W Ameryce przybyło 38 milionów bezrobotnych, a bezrobocie to brak opieki medycznej i zwykła bieda. Oczywiście palenie samochodów i rabowanie sklepów nie jest niczym usprawiedliwione, ale po sprawiedliwości trzeba powiedzieć, że “white trash” zachowuje się tak samo a czasem gorzej.

1 polubienie

O wlasnie!
Doskonale ze o tym wspominasz bo dzisiaj tzw. imigranci ani mysla szanowac kraj do ktorego przybyli.Za to az sie roi od roszczeń,domagania sie samych swobod i innych"rownouprawnien".O obowiazkach lojalnosci czy wdziecznosci za otwarte drzwi a nawet bezprawie pozwalajace przekraczac granice byle komu,nie wykluczajac mordercow i terrorystow,oczywiscie ani slowa.
Dlaczego ja musze miec wize albo bilet a byle kutas ktorego umiejętnosci sprowadzaja sie do podpalania czegokolwiek lub jak sie pozniej okazuje,sklepow lub wozow policyjnych,nic nie musi?
Ciekawe i to cholernie ciekawe,co z takimi zrobiliby Rzymianie gdyby pluto na cesarza jak na Trumpa lub kiedys na Thatcher?
Pojawiasz sie w obcym kraju,masz OBOIWIAZEK szanowac to co zastaniesz.Kulture,historie,jezyk,warunki zycia,obywateli a nie szczac na obcy jezyk jak np. Czeczeni w Polsce i traktowac kraj jak trampoline do miejsca w ktorym nic cie nie obowiazuje i w ktorym mozesz zyc sobie z benefitow,majac w doopie tak krolowa jak i rzad oraz wszystko inne co zastaleś.

2 polubienia

:wink: :wink: :wink:
a ja widze bedac w pueblu zaklad fryzjerski dla psow - cos z tego wynika?

1 polubienie
2 polubienia

Jak psy Ci sie z ludzmi mylą to trudno.
A jesli zobaczysz fryzjera tylko dla bialych to to bedzie rasizm,prawda?I wtedy juz ani psy,ani koty…
Tylko ze jakos nikt takich zakladow nie widzial od ponad pol wieku.

Show biznes stoi po stronie czarnych:

Rzeczywiście teraz sprawdziłem. Spotify wyróżnił czarną muzę.

Brat Floyda potępił przemoc. Policjant pewnie pójdzie siedzieć.