W końcu mamy ta telewizję czy nie?

Na mój (niewatpliwie) zdrowy chłopski rozum to w czasach kiedy postepowanie likwidacyjne nazywano bankrtuctwem ( co prawda wymuszonym decyzja polityczna - ustawa okolobudzetowa wersja 3.0) to tej telewizji panstwowej chyba nie mamy?
A to tylko pierwszy kamyczek lawiny. Kto to ogarnie?

Nie nadążam. Duda stoi na przeszkodzie więc nowy rząd robi co może. Ten chaos nie jest dla mnie zaskoczeniem. Tak będzie do wyborów prezydenckich.

1 polubienie

Po co komu te herezje?

Bankructwo, to proces nieodwracalny, a proces likwidacji w każdej chwili może zostać odwrócony, no chyba, że już zostaną zarejestrowane w KRS. Taka “spółka w likwidacji” może działać normalnie i w tym wypadku Sienkiewicz po prostu broni stanowisk zajmowanych przez ludzi tu pracujących - ich pensji i normalnej pracy.
Okonku, tylko nie myśl, że wszystkie rozumy zjadłam. Po prostu moje dwie najbliższe znajome sąsiadki, to prawniczki: sędzia i mecenaska. :wink:

2 polubienia

jeny, współczuję :frowning: :wink: same nudy, nie to co u mnie: somsiatko dej na piwo

1 polubienie

Nieee… nie nudy. Przynajmniej nigdy się w ich towarzystwie nie nudzę :joy:

1 polubienie

Ja wiem, , to taka smierc kliniczna, na sr
Type się nie szykowac. :sunglasses:
Ale proces nieodwracalny, tak czy tak do starej formuły powrotu nie ma.
Czyli za duszyczke TVPiS w zasadzie mozna juz dac na mszę?
Oczywiscie , jest to formula pozwalajaca na ochrone zasobow spolki czy holdingu, dajaca (przynajmniej w teorii) na zminimalizowanie strat.
Najczesciej jednak przez wieloetapowa likwidacje.
Pytanie bylo nieco przewrotne :smile::wink:

Prawdopodobnie chodzi tylko o to, żeby pan likwidator był zarządem, a skoro on, to poprzedni (pisowski) zarząd już nie mógł być zarządem.

1 polubienie

Najlepiej zlikwidować i zbudować odnowa coś lepszego.

1 polubienie

Jak dobrze miec “somsiada”
A raczej somsiadke z niezlym IQ

TVP info już nadaje.

1 polubienie

Też to widziałem, coś nieprawdopodobnego! Komuna -bis! Wtedy tez były filmy “półkowniki”

1 polubienie

Właśnie obejrzałem wiadomości na Polsacie, TVP1 i TVN24… Zdziwiło mnie jak Polsat skręcił w kierunku PiS. Do niedawna udawali, że są bezstronni.


Starszych ludzi wykorzystują pod pretekstem impry chyba i darmowego szampana :frowning: Jednak demencja i zmiany w mózgu są straszne :frowning:

Maja haki na Solorza?

A ten “szampan” to pewnie ruski będzie?
Mnie to zastanawia - niby embargo, a tej trucizny (bo trudno to inaczej nazwac) w sklepach nie brakuje.

2 polubienia

W aferze KNF zniszczył Getin i Idea Bank Leszka Czarneckiego, a Solorzowi zaproponowali przejęcie tego banku za złotówkę. Gdyby Czarnecki z Giertychem nie opublikowali nagrań i innych materiałów, to Solorz przejąłby banki i dostałby 2 miliardy na restrukturyzację. Solorz prawdopodobnie przyjął warunki “planu Zdzisława” i zatrudnił w swoim banku Grzegorza Kowalczyka, ale z powodu opublikowania nagrań z afery przedstawiciel Prezydenta w KNF zmienił zdanie i przekazał Getin Noble Bank Velo Bankowi, a Idea Bank PKO SA.

1 polubienie