W obliczu szybko zbliżającego się urodzenia Drugiego Księżyca przez Naszą Planetę, i tym samym

zagłady nieharmonijnej ludzkości, zadaję istotne pytanie, abyśmy byli przygotowani na to unicestwiające ludzkość wydarzenie:

Czy myślące, odczuwające, pragnące żyć i kochać, pożyteczne, harmonijne ryby, przynależą harmonijnie do rzek, jezior, mórz, oceanów, a harmonijne dziki przynależą harmonijnie do lasów i polan, czy ludzie mają prawo je okrutnie łowić, mordować, polować nań?

Odżywianie się zwłokami okrutnie mordowanych harmonijnych stworzeń, jest ciężką patologią i barbarzyństwem. Jeśli ktoś nie chce trafić po życiu do COR-ów (Czarnych Otchłani Refleksji), bardzo nieprzyjemnego miejsca zawieszenia w najczarniejszej czerni, niech odchodzi od takiego barbarzyństwa i patologii, i przestawia się na harmonijne odżywianie się wyłącznie dojrzałymi, słodkimi owocami drzew i krzewów.

Tobie tez grozi czarna odchlan.
Sam pisales,ze najdluzej niecaly miesiac odzywiales sie owocami.
Wrezzcie stan na wysokosci zadania i pokarz,ze mozna odzywiav sie wylacznie owocami.

3 polubienia

Niemożliwe, @Leone_Marco. Już po kilku dniach wyłącznie owocowej diety, osłabienie zwaliłoby z nóg.

1 polubienie

Zwłaszcza że wielkie, silne roślinożerce potrafią zdrowo żyć i jeszcze urodzić i wykarmić zdrowe potomstwo, odżywiając się “bardzo kaloryczną” trawą, liśćmi, korą, wodorostami, jak hipopotamy, nosorożce, słonie, żyrafy, bawoły…

Trawa, kora, liście, to nie owoce składające się głównie z wody i węglowodanów.

1 polubienie

Ja to wiem Ty to wiesz,ale sa tacy,co twierdaa,ze mozna sie odzywiac,wylacznie owocami.

1 polubienie

A ja myślałem, że owoce to bogate źródła najwartościowszych składników:

"Gruszka, która swoje historyczne korzenie ma w Persji, to smaczna porcja zdrowia. Oprócz wody zawiera, węglowodany oraz śladowe ilości białka i tłuszczu. Jest cennym źródłem minerałów - zawiera potas, wapń, magnez, fosfor, sód i żelazo. Oprócz tego witamin; karotenu, B1, B2, B6, C i E. Gruszka to także bogactwo błonnika, który poprawia trawienie i jest ważnym składnikiem każdej diety odchudzającej. Dlatego gruszka powinna się znaleźć w menu każdej osoby, która walczy z nadwagą. I właśnie ta wysoka zawartość błonnika obala kłamliwą, powszechną opinię, że gruszka nie jest zdrowa, bo jest ciężkostrawna. Wprost przeciwnie, gruszka to samo zdrowie! To owoc, który także korzystnie wpłynie na kondycję naszej skóry, doda nam sił witalnych i poprawi nietęgie samopoczucie.

Śliwka pochodzi z Azji Mniejszej. To jeden z najstarszych owoców, który był doceniony za swoje walory smakowe i zdrowotne jeszcze przez starożytnych. Tak, jak gruszka śliwka zawiera wodę, tłuszcze, białka, węglowodany, magnez, sód, potas, wapń, fosfor i żelazo. Śliwka jest także bogatym źródłem polifenoli, które neutralizują szkodliwe działanie wolnych rodników, tym samym zapobiegają postępowaniu procesów starzenia. Śliwki jednak znane są głównie ze swoich właściwości oczyszczających" Cytat ze źródła

.

Same witaminy kości i narządów wewnętrznych nie budują, tzn nie regenerują.

2 polubienia

to chyba zalezy od zapasow wlasnych pod skora, moje diably juz sie o to postaraly, zebym zywiac sie owocami dotarla do najblizszej jadlodajni (byle nie weganskiej)

1 polubienie

Z diabłami ciężkie zmagania. No ale to co ciężej przychodzi, raczej dłużej i bardziej cenimy.

e tam, moje diabelki o swoja nisze ekologiczna dbaja.

Nie jestem pewien, czy dobrze rozumiem Twoją wypowiedź.

to znaczy, ze diabelki pdskorne nic tylko mnie namawiaja do nieharmonijnej konsumpcji, zeby habitatu nie stracic.

1 polubienie

Każdy diabełek chce żyć wg (patologicznych) przyzwyczajeń swoich. Na szczęście żyjemy na niby, wirtualnie. Po takich doświadczeniach mamy być lepsi, bardziej harmonijni.