W przeciwieństwie do nieharmonijnych ludzi, harmonijne

kawki i wrony, w czasie wiatru i deszczu są w swoim żywiole, czując wiatr na piórach i ucztowanie z pysznych i pożywnych larw na trawnikach.

1 polubienie

Ja bym tam wolał w niektórych żywiołach nie być.
Są groźne… Juz niejeden żywioł pochlonął mnóstwo ofiar.
Te kawki i wrony to dopiero sa odważne. Zrobilem kiedys fotke, jak wrona atakowała kanię. Przy okazji pokazę. A Ty harmonik, podobno ptaki lubisz, fotografowac lubisz. Pochwal się swoimi ich fotkami…

3 polubienia

Może poszukam. Chyba więcej pokazywałem na starym pyta.my. Może też pokaże stada szpaków i kawek innych autorów, bo są bardzo wymowne.

Innych autorów to sobie kazdy poszuka. Nie cwaniakuj. Pisales, ze sie nie chcesz z tym portalem rozstac, bo masz tu fajne fotki.
No to dawaj. Chwilę poczekamy, nie badż w goracej wodzie kąpany. Poszukaj te najlepsze…

2 polubienia

Nie jestem taki szybki Bill

1 polubienie

A masz jakies swoje filmiki?

Mój do najwyzszych lotow sie nie zalicza, ale ja sie filmikami nie zajmuję, chyba ze przypadkiem, jak tu

Na filmiku widac cos, co rzadko sie widuje
Rudzik wymiotuje

3 polubienia

Niestety nie mam. Może jeszcze nadrobię ten czas…

Ptaki wymiotuja?
Ten Twoj to odchrząknął.
Że wyrzucaja z wola mlodym pożywienie z dziobka w dziobek to wiedziałam.
A z tymi rudzikami to cos dziwnego.
Powinny u mnie tylko zimować, a jak widzialam niektóre mają to w ostatnim piórku podogonia i zaczynają się osiedlać. Bezczelnie podjadajac karme z kocich miejskich karmników, a zimą tu owadów nie brakuje. Oportunisty, ale czasem ładnie śpiewają.

1 polubienie

Pytalem sie go potem.
Przekazal mi takie info:
– Ben, wszyscy ci beda wciskac, ze ptaki nie wymiotuja, ale ja bylem u tej obok (tam jest drugi rudzik, widac go) i sie tak zaprawilem, ze mam kaca, łeb mnie napiernicza i puszczam pawia. Przerob ten filmik, by wygladalo, ze odchrząkam…
No to przerobilem.

2 polubienia

Tu może nie chodzi o wymiotowanie, a o wydalanie, które u ptaków jest czymś normalnym, bo przecież one nie tylko tak karmią młode, ale też tak usuwają z gniazd nieczystości.

Pewnie tak. Z tym wymiotowaniem to nadinterpretacja. Sowy robia tez cos podobnego. Zostawiaja tzw wyplówki…

2 polubienia

Życie to sztuka przystosowania

1 polubienie

A pawia wstawiles miniaturke.
Czy wypadal ze zlozonym ogonem?
A moze to byla pawiczka, a przy obecnych trendach nie chcial byc posądzony o antyfeminizm?

Białe są piękne

1 polubienie

DSC03284__1504709651_46.76.21.180-ANIMATION

DSC03447__1504722484_46.76.21.180-ANIMATION

Harmonik, my czekamy za Twoimi dobrymi zdjęciami. Obiecaleś…

2 polubienia

Dobra @harmonik, domyślam się, że czekasz za moim zdjęciem wrony i kani. Wrzucam, ale mam nadzieję, że odpowiesz mi, na pytanie:
Na tym zdjęciu wrona atakuje kanię czarną czy rudą (chodzi o nazwę gatunku) … :thinking:

2 polubienia

Ja wiem, to kania zielona… :rofl::rofl::rofl:
Tylko kolega skromny…

1 polubienie

Ben, miałbym co wybrać z setek tysięcy niezłych fotek, ale mam problem z dyskiem zewnętrznym, może z powodu że nie jest w Windowsie11?