W sieci wrze

Nowy spot PiS i zestawienie holocaustu z marszem opozycji

1 polubienie

Czy oni coś zrobili tak, żeby było ok? :thinking:

O QQqa
4 czerwca? Pinokio cos nawijał o niszczeniu świętości?
Tym razem zdaje się będę w Polsce.
I zagłosuje.

2 polubienia

Że niby marsz opozycji 4 czerwca to marsz śmierci.

1 polubienie

Nie mam złudzeń, PiS nawet jak przegra wybory to nie odda władzy. Kaczor mówi juz coś o czekających nas rosyjskich prowokacjach przed wyborami. Spirala sie nakręca i nie ma od niej odwrotu Oni boja sie nie tyle utraty władzy, ile utraty wolności.

5 polubień

Cala ta banda,20-22 lata temu,nawolywala w sposób zupełnie bezkarny do nie szukania zachodnich rynków i nieangażowania się w handel z mocarstwami UE gdy pod bokiem mamy Rosję,naszego najbliżej położonego partnera.
Najgłośniejsza tuba w tym temacie było RM.W 2003 roku mialem bliski kontakt z uwagi na sklepy facetem który był entuzjastą tego nurtu, podobnie jak i radia.
Jak się z czasem zaczynało okazywać,kiedy tylko się"nakręcił"stanowił przykład człowieka który z uwagi na swoje jak i innych,bezpieczenstwo,laduje w pasach i pokoju bez klamek.

1 polubienie

Lis się potwornie wygłupił, ale respons PiSu w postaci tego spotu był jeszcze głupszy.

A cała sprawa z tą komisją do badania wpływów rosyjskich, jak dla mnie, ma dwa oblicza. Moim zdaniem, powinna powstać najpóźniej od czasu aneksji Krymu i Donbasu i nie powinna leżeć w kompetencji parlamentu tylko sądu i być absolutnie apolityczna.
A w tej chwili powstanie czegoś takiego w tej formie zajeżdża bolszewizmem z daleka. Fakt, kartofel posunie się do wszystkiego by utrzymać władzę.

2 polubienia

No to chłopcom od prezesa wokrug z umem poyebalossia

Polska polityka to ostra walka. Medialna krew się leje

Ja mam wrażenie, ze jest to przlewanie z pustego w próżne.

Właśnie się przelało. W PiS panika, bo jak się okazało i jak powyżej sygnalizowałem, w rządzie zorientowano się poniewczasie, że to co miało zmieść Tuska okazało się strzałem we własne kolano.
No to teraz kartofel polecił Dudzie złagodzić tę ustawę i rzeczony Duda chcąc nie chcąc zawetował swój własny podpis. :rofl:

Dezaprobaty wrogiej UE nie brano by pod uwagę, ale niestety z USA liczyć się muszą, a stamtąd właśnie doszło głośnie warczenie na “genialne” posunięcie “genialnego” polityka jakim jest kartofel.
No nic, da się ciemnemu ludowi jakąś kasę dodatkowo i ciemny lud znowu to kupi. Ale ten ciemny lud okazał się wcale nie taki ciemny, bo sporo zwolenników PiSu też nie spodobał się pomysł kartofla i jego realizacja. A to są głosy i to zabolało rządzących najbardziej.

4 polubienia

Oj kolego ciemny lud wykazal sie jakims instynktem samozachowawczym?

1 polubienie

Tak się jakoś złożyło, że w kraju nad Wisłą ten ciemny lud jest lepszym sortem… :joy:

Nic mi nie mow.
Problem polega na tym, ze most powietrzny Lodz Alicante zaczyna mi sie podobać. :wink:

2 polubienia