W Zakopanem

Dawid - 137 Dobrze jest. A 16 zaczyna się już zasadnicza walka.

Kolega Zniszczoł finał ma z głowy. Otworzył konkurs skokiem, aż 121,5 , zobaczymy, co Kot pokaże?

Kot - 116. Tragedia.

Żyła - 134, najdłuższy skok do tej pory.

Stoch - 137,5 Jest drugi za Leyhe.

Kubacki - 140 i prowadzi!

DAAWIID!!!

  1. Kubacki.
  2. Leyhe.
  3. Stoch.
  4. R. Kobayshi
  5. Kraft.

Piotrek Żyła - 7. Jest znakomicie! Przed nami II seria. Uwaga na Leyhe. Jest bardzo dobry, ostatnio.

Przed Kubackim wielka szansa na wyrównanie rekordu legendarnego Ahonena, czyli 9 podium pod rząd.

Lider Geiger - 10.

2 polubienia

Jabababababaduuuu!

1.Stoch
1.Kraft
3.Kubacki.

Pytania? Mamy polskie podium!

7 polubień

Polskie w 2/3!

2 polubienia

Tee…, nie bądź taki drobiazgowy!

1 polubienie

Żyła 8.

1 polubienie

Kubacki dał wygrać Stochowi :rofl:

1 polubienie

Źle się wybił i doleciał na 133. Stoch, za to zabombił na 140. Dobrze jest!

I ani jeden,ani drugi,nie jest w stanie tego skopiowac.A juz starszy Kobayashi jest bardzo,bardzo przecietny…

1 polubienie

Dla mnie to jest teraz pytanie,czy Stoch wraca na swe koleiny czy to tylko"magia"Zakopanego… :slightly_smiling_face:

Kamil od pewnego czasu skacze bardzo regularnie i jest w czołówce. Ma cholernego pecha do pogody. Ja bym się nie zdziwił, gdyby wygrał generalkę, gdyby nie…, Dawid.
Obaj bardzo spokojnie podchodzą do sprawy. I robią swoje. Różnice w pierwszej szóste są nieduże i do odrobienia. Nie jestem prorokiem, ale tu jeszcze wszystko możliwe. W tym sezonie tasuje się w pierwszej dziesiątce niesamowicie. Był Geiger, szaleje Kraft, ostatnio podskakuje Leyhe. Jest jeszcze Ryoyu. I oni skaczą daleko, dobrze, ale nie mają regularności, która jest u naszych. U nas Żyla tak skacze w kratkę.

A pozostali nasi też są regularni, ale w oddawaniu tragicznych skoków.

1 polubienie

A gdzie Tande? A Lundvig przeplata dalekie skoki z wtopami. Jest jeszcze Konstantin Schmid.

Na razie maja wolne bo do Japonii leci trzech nowych z kadry"b".
Leyhe jest w klasyfikacji chyba za daleko aby zagrazac…
Mam nadzieje ze nie bedzie trzeba wszystkiego weryfikowac za tydzien…Po raz kolejny w tym sezonie :wink:

1 polubienie

Murańka wygrał dziś kontynentalny.

1 polubienie

A to bylo dzisiaj?Slyszalem ale jakos tak,nie zwrocilem uwagi :slightly_smiling_face:
Czekam na tenisa…