Wakacje,wakacje

fajność

Na kompie w domu wyskakuje mi link jak należy. Jednak jak obiecałem, proszę pierwsze 50 filmów.
Jeśli chcesz, wszystkich, jakie znalazłem jest 422.
Na zdjęcie trzeba kliknąć 2x.

Tu link podaję jeszcze raz.

1 polubienie

Tak @collins02 , to Ajaccio.

4 polubienia

Skan zrobiony, podałem powyżej. Jak się okazało (ale sprawdź koniecznie) to filmów nagranych na Teneryfie ktoś naliczył 422! Nie sprawdzałem wszystkich, tylko kilka. Te kilka się zgadzały.
No, ale 422 … Chwała bohaterom, bohaterom chwała …

1 polubienie

“Safari can’t open the page”
Jestem w pracy i wyżej doopy nie podskocze… :roll_eyes:
Ale zerkne rano w domu.

2 polubienia

Ciekawe, czy inni są w stanie otworzyć. Nikt się jednak nie odzywa, więc na razie nie wiadomo. U mnie Firefox otwiera bez zastrzeżeń. Co ciekawe, na smartfonie od razu przetłumaczył po swojemu tytuły, na kompie jednak przedstawił oryginalne nazwy …

1 polubienie

Nie jestem zaskoczony bo to cale Safari to jakiś"ogon" w technologii chyba…
Tutaj każdy z nas ma swoją stronę na Employee Portal.
Aby ja otworzyć w domu, potrzebuje ok. 5 sekund.
Tutaj,w pracy, ok. 3 minut
Moja babcia nazywała takie sprawy,“rumpelstoss” :innocent:

1 polubienie

Są.Otwiera się.

1 polubienie

Dzięki za info.

Przeleciałem sobie tych pierwszych 50 i,delikatnie mówiąc,nie jest to moje kino :innocent:
Ale że też nie wpadlem na to ze "Milion lat przed naszą erą"właśnie tam skręcili :innocent:
Jak widać,moj wiekowy Dell na windowsie,pracuje sto razy lepiej niz ten złom w pracy :joy:

1 polubienie

Z pozostałych 372 jakie jeszcze Ci zostały do sprawdzenia, z pewnością byś coś wybrał.
Ja też przejrzałem te tytuły i nie wszystkie mnie zainteresowaly. Fakt jednak pozostaje niezmienny. Ponad 400 filmów zostało nagranych na jednej wyspie!

1 polubienie

Dodajmy ze wcale nie widać w Teide,szkodliwosci pobytu człowieka…

1 polubienie

Muszę rozważyć to miejsce. Niechże tylko maluch podrośnie, bo teraz to go do samolotu nie zabiorę. Sam nie lubię jak mi brzdące beczą podczas lotu… Tej zimy chyba nie zdążę, ale kto wie?

3 polubienia

Nie ucieknie.Ale ze warto,przekonywać nie musze :innocent:
Kiedy robiłem wiekszość tych zdjęć,czułem sie jakbym był " na dachu świata".A to tylko Europa :innocent:
Ale nie o wysokości chodzi…Tam jest niespotykanie pięknie! Człowiek najchetniej by sie zaczaił i zostal na noc wśród skał…

3 polubienia

Bo sie pilnuje, zeby nie zadeptali.
Po to sa limity wejsciowek.

1 polubienie


I jeszcze na zachętę…

2 polubienia

Teneryfa i plaża przy wąwozie Masca.No…Powiedzmy ze wybrzeże raczej :innocent:

1 polubienie