Wałęsa poprze PSL. Co wy na to?

Rozchwiany ten Lechu ostatnio. Lubi palnąc głupotę i wywołać zadymę. A z KO od dawna mu nie PO drodze. Nie wiem czy to on niezrównoważony czy KO robi wszystko by przegrać.

A niech sobie popiera PSL. Kto mu zabroni?

Ale:

Nie… oni to robili. Teraz już za późno na odwracanie kilkuletniego trendu.

3 polubienia

Wałęsa popierał KO i wiemy jak to się skończyło. Teraz pora “poprzeć” PSL. W Lewicy pewnie jest teraz wielka panika, żeby jeszcze przed wyborami Wałęsie nie przyszło do głowy poprzeć również ich. :wink:

1 polubienie

Człowiek, który na swoim przykładzie pokazuje prawdziwe oblicze mowy nienawiści .
Nie mogę na niego patrzeć.

4 polubienia

I dobrze.W sumie,pamietajac jego bełkot z przed lat,nigdy nie powinien sie identyfikowac ani z UW ani z PO tylko z kims lekko na prawo.
A PSL wprawia mnie w rosnacy podziw.Byc moze przemysleli swoj sejmowy out albo…to robota Kosiniaka.

1 polubienie

Nie pierwszy to numer pana Lecha. Kiedy Polska miała nieszczęście mieć go za prezydenta, to będąc na wizycie w Anglii, goszczono go w apartamentach królewskich, gdzie spędził noc z małżonka Danutą. I przy śniadaniu z królową wypalił, że mieli tak szerokie łóżko, iż żony do rana szukał. Idiota tłumacz przetłumaczył to dosłownie. Ten, co wiedział, jak tłumaczyć, zachorował i dali innego w zastępstwie. :grinning:

3 polubienia

Jego interes…

czemu nikt nie wpadł na pomysł, by poparł PiS? :smiley:

3 polubienia

dziś już może wyszły z powszechnego użycia, ale w swoim czasie cała Polska “żyła”/używała powiedzeń (potknięć) p.prezydenta.

1 polubienie

Jestem za, a nawet przeciw.

Nie przeczytałem żadnej książki, ale napisałem jedną.

3 polubienia

Nie chcem ale muszem.

2 polubienia