Wasza ulubiona kolęda?

I dlaczego “Tryumfy króla niebieskiego” tak jak moja?

Uwaga, nie mylić z Katarzyna Kolendą!
obraz

4 polubienia

Nie mam ulubionej.

To może chociaż ta babeczka - prawie kolęda! :slight_smile:

1 polubienie

Za stara.

Wykonanie piękne, ale ja wolę kolędy w bardziej kameralnym stylu.

Co za stare? Kolenda czy Kolęda?

Tez tak mam.Od razu chcialem wyskoczyc z Tryumfami… :wink:

2 polubienia

No, wreszcie jakaś Bratnia Dusza!

2 polubienia

Zalewska.

Niezmiennie Il est ne le divin enfant

3 polubienia

Ja w ogóle jestem miłośniczką kolęd ! Uwielbiam ! :slight_smile:
A moja ulubiona wcale nie jest taka popularna jak “Cicha noc”, czy “Lulajże Jezuniu”, tylko właśnie “Zaśnij dziecino” . To taka dla mnie kolęda - modlitwa :slight_smile:
Szukałam wykonania naszych Szatanów, którzy mnie powalili na łopatki (o dziwo!), żeby wstawić, ale nie znalazłam, niech więc będzie to …

4 polubienia

Aszka_, mojej zapewne też mało kto znał. Polubiłem ja, bo 35 lat temu uczyłem się jej na pamięć … Nauczyłem się no i tak pozostało.

2 polubienia

Zaleska

1 polubienie

Wysłuchałam Twojej do końca benasku, piękna ! W dodatku wesoła jak na “narodziny” przystało :slight_smile: Moja trochę ckliwa… A ja w dodatku jestem uczulona na język francuski i TE klimaty, więc żałuję, że tylko jedną łapkę w górę mogłam dać !
Hallo, hallo, moderacja ! Można dać trzy łapki od razu ? :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Gdzies Ty wygrzebal Gerarda???
Szok…
Tym razem to ja myslalem ze fani takiej muzy juz nie istnieją :smile:

2 polubienia

Zaśpiewam Ci ją po kilku kielonkach w sierpniu :grin: Obym tylko Ci jej nie obrzydził, bo bym tego nie przeżył …
Nie po kielonkach chyba nie wypada kolęd śpiewać… A na trzeźwo moje śpiewanie może ludzi wygonić …
No to kuchnia nie zaśpiewam :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Collinsie, ja jestem popierniczony na punkcie francuskiej muzyki. Kocham ją. Możesz mnie śmiało zapisać do klubu muzyki francuskiej. Coś mi się zdaje, że i koleżanka @Aszka_J do niego wstąpi. Będzie wiec sekretarz skarbnik i prezes :grin:

5 polubień

I ja też lubię.

3 polubienia

O birbant też się nada … Jaką mu damy funkcję?

1 polubienie

Degustator piw.

2 polubienia