Wchłonęliście kiedyś serial?

Takie klimaty to ja też lubię Atka :slight_smile:

1 polubienie

Wchłaniam piwo, Seryjnie. Liczy się? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Tak

2 polubienia

Nieeee. Bond był u nas dość krótko modem po Bocca-Lupo jeszcze na starym pytamkowie.

1 polubienie

Ale pisałem tobie na starym pytamy o tym serialu a ty pisałaś że na pewno obejrzysz jeżeli tak piszemy… Była jeszcze 3 osoba która oglądała i pisała w tym temacie … Ale nie wiem czy to był on(ten bond) a czy ta ona to na pewno byłaś ty? Xd

1 polubienie

Tak, pamiętam ten wątek, ale ja z Bondem o tym filmie na PW rozprawiałam kilka dni kiedy do mnie zapukał i rozpracowywaliśmy go na czynniki pierwsze i dzieliliśmy wrażeniami .
Być może też byłeś w tym wątku gumiś i film polecałeś, ale ja już nie pamiętam …

2 polubienia

No chyba że tak. Ale pamiętam że założyłem pytanie na temat tego serialu… :rofl:

2 polubienia

I chwała Ci za to, bo serial mocny a dla laików świat zupełnie nieznany :slight_smile:

2 polubienia

Do Wy widzicie w ślepnąc od świateł ? Oślepliście całkiem ?

Nie wciągam nigdy całego serialu, ale czasem wchłaniam więcej niż mój “regulaminowy” 1 odcinek naraz, np. wczoraj wciągnęłam 3 odcinki 2 sezonu Dark, pierwszy też wciągałam seriami, podobnie robiłam kiedyś z Grą o tron, na jednym pdcinku nigdy się nie kończyło :wink: