Wciąż jest nadzieja

Taa ciągle jest nadzieja… Zwłaszcza że PKW zrezygnowała z pokazywania cząstkowych wyników wyborów z kolejnych etapów liczenia głosów z danego procenta komisji i ogłosi wyniki dopiero gdy wszystkie komisję i wszystkie głosy zlicza :rofl:

Nie zgrywaj już takiego pisiora. A jeśli chodzi się o darcie na wiecu, to było odwrotnie. Darł się Duda. A takie remisowe zwycięstwo powinno dawać pisowi mocno do myślenia.
Na Trzaskowskiego niektórym nie dano zagłosować. W mojej okolicy, ponad 100 uprawnionych osób nie dostało kart. W razie protestów będzie niezły dym.

1 polubienie

Duda to swoją drogą, ale trzaskowski ma taki styl, chodziło mi że drze się ale tak “pozytywnie” xd

Słuchałem z uwagą jednego i drugiego. Dla mnie Trzaskowski, tym co mówił zdecydowanie przewyższał Dudę.

Nadzieja maleje :pensive:

Za pol godziny konferencja PKW na której ogłoszą ze Trzaskowski wygral/prowadzi xd

Dlatego mam taki dobry humor i jestem na pytamy od 6 jak nigdy :rofl:

Pytanie jak głosowała Polonia. Podobno ci w USA są za Dudą. Ci w ue za Rafałem choc w takiej UK może byc różnie.

Przed pisem 3 lata swobody.

1 polubienie

jak 5oo plus wygra… to rzygnę…

1 polubienie

Chyba pisze ze wygra ten od ścieków XD

Ścieka to ci po udach XD

Chyba tobie bo właśnie rzygasz buahahaha XD

Polska wygrała Niemcy przegrały :rofl:
Polska górą!

Nadzieja umarła xd

Znamienne " wstydzą się ze glosują"

1 polubienie

Duda w ciągu 5 lat zmienil sposob mowienia. Niestety na gorzej tj coraz bardziej populustycznie i prymitywnie. Pewnie mu spece PR to podpowiedzieli aby trafic do suwerena. Jak widac skutecznie.

3 polubienia

A prosiłem, głosujcie na Holownie… To nie… Jak ciemny lud…

Teraz jedyne co pozostaje totalnej opozycji, to przekupić Gowina i dać mu 5 ministerstw w nowym radzie bueahaha XD albo marszałka Sejmu :rofl::rofl: może na to pójdzie :rofl::rofl::rofl:

Juz wiadomo. Duda wygrał.
Przed pisem 3 lata swobody w niszczeniu państwa.

1 polubienie

Nie pasuje… Do Niemiec marsz! XD

I to jeszcze poki paszporty w domu, a UE wpuszcza…

1 polubienie