Wciąż jest nadzieja

Duda 50,4 a Rafał 49,6.
Frekwencja 68,9.

1 polubienie

Ale Duda mówił że wygrał przecież xd

1 polubienie

Biorąc pod uwagę to ze zawsze pisowi rośnie względem pierwszych wyników - nie łudź się XD

1 polubienie

Wygrywa o 0,8 proc.

I wyobrażasz sobie ze po takich słowach Dudy i radości ludzi, nagle wszystko się zmieni? Ja nie XD

1 polubienie

Nie wiem. Duda byl zaskakująco pewny siebie. Pewnie juz zna liczbę kart bez pieczęci.

5 polubień

A moim zdaniem był zdenerwowany. Wie, że jeszcze wszystko możliwe.
Boję sie, że teraz Nowogrodzka obdzwania zaufane komisje wyborcze w Polsce i każe dorzucać głosy na Dudę, do urny. 20 tys komisji po kilkadziesiąt głosów - i wystarczy.

5 polubień

To byłby upadek demokracji całkowity.

Napisałem w innym wątku, że jeszcze nie policzono wszystkich głosów z zagranicy i z samej Warszawy. Podejrzewam, że liczenie nie skończy się jutro, a we wtorek. Zobaczymy.

4 polubienia

Duda wygra, bo w badaniach jest niedoszacowany, po prostu ludzie się wstydzą przyznać że na niego głosują

3 polubienia

Pozostaje kupic flaszke i cierpliwie poczekac z jakiego powodu ja oproznisz…

1 polubienie

Szansa jest ale polonia amerykanska wlasnie mi te nadzieje bardzo oslabila.Nie po raz pierwszy zreszta.

2 polubienia

Też tak uważam. Podobnie jak wstydzą się mówić, że biorą 500 plus. Poza tym mają teraz swój sąd najwyższy. A i cała machina państwowa i telewizyjna przecież nie na darmo była rzucona na front.

3 polubienia

Przynajmniej nas tam nie ma. Trochę pozostałej rodziny szkoda, ale im zawsze można pomóc, jak już prawdziwy kryzys wskoczy. Jak na razie Polska ma znowu pierwsze miejsce w EU!!! Najwyższa inflacja!

1 polubienie

Tak, Gospodarka podmywa fundament PiSu. Może być tak, że parlamentarne wybory odbędą się przed ustawowym terminem.

A jeśli chodzi o te, co się teraz odbyły, nie wykluczam III tury, w sądzie. Ponoć uniemożliwiono głosowanie 200 000 uprawnionym osobom z powodu różnych błędów.

2 polubienia

Obudziłem się, patrzę… Dzięki Bogu chyba pokonaliśmy zło xd

Z twojej wypowiedzi wynika, że dla ciebie złem jest dobro Polski. To jaki z ciebie patriota?

3 polubienia

Chyba pokonaliśmy tego diabła!! XD

Normalnie jakbym słyszał czaskowskiego na wiecu :rofl: on tak się drze XD