Wesołych Świąt Wielkanocnych 2023

image

Smacznego jajka :hatching_chick: i żeby zajaczek zdążył i trafił z prezentami…

image

6 polubień
4 polubienia

Dzięki i nawzajem.

Zawsze jak chcę tu coś wstawić to wyświetla mi , że plik jest za duży :upside_down_face:.

1 polubienie

Sprobuj skopiowac grafike na nowa strone i potem skopiuj te nowa i daj na forum “wklej”.

1 polubienie

Okonek, filmików też to dotyczy?

Oj nie wiem, jesli sa z YT to lepiej wstawiac linki pobrane stamtąd. Co do tych na FB to dawno nie sprawdzalam, ale byly problemy.
W ogole FB niechetnie dzieli sie zawartością - zwykle chce logowania, zeby cos moc obejrzec.

2 polubienia

Akurat ten jest z tik toka, dostałam ten filmik od kogoś. Nie mam kont na portalach ani pościąganych aplikacji , tutejsze pytamy jest wyjątkiem . Z yt to umiem tu coś wstawić ,:))

2 polubienia

Z tiktoka to nie wiem, mozna jako link sprobowac, ale tu zdaje się wiekszosc tiktoka omija duzym lukiem i moga byc problemy z odtworzeniem. Wiem, ze kolega @Conradus cos probowal, ale na telefonie gdzie apke jescze mam (fabrycznie byla, nie wyrzucilam) sie dalo zobaczyc, na lapku juz nie.
A z tych roznistych? To tylko mam FB jako punkt kontaktowy do messengera i uzywam Whatsapp. Reszta moglaby dla mnie nie istnieć.
No i YT ze wzgledu na filmy. Czasem sie cos trafi.

2 polubienia

Likier z jaj jest dla bab

Juz nie marudź. Jak y Ci zabraklo piwa to i jajecznice wypijesz

1 polubienie


U mnie na Windowsie widać gdyby kto pytał… :wink:

1 polubienie

Na androidzie jak masz apke też.

1 polubienie

Na androidzie nie mam…!
Tylko windowsem się posługuję w necie na laptoku.

A masz apke? Bo to zdaje die tiktok?

1 polubienie

Ja to i lapkiem i smartfonem, czasem telewizorem…:joy:

1 polubienie

Ten filmik to w wyszukiwarce wpisałem tiktok i wlazłem tam.Skopiowałem i wstawiłem…

1 polubienie

Czyli bez problemu. Tiktok pewnie w ofensywie, zeby nie stracic rynku po ostatnich obastrzeniach w uzytkowaniu i wycofaniu z oficjalnych nośników przez wiele krajow i korporacji jako podejrzany o szpiegostwo.
Ja tej pralni mózgów nie uzywam :wink:.

2 polubienia

:kissing::grinning:kto ty jesteś ? Kurczaczek itd itd