Wesprzecie pytamy poprzez dopuszczenie reklam?

Administracji pewnie by zależało.

4 polubienia

Nie wiem czy admin potrzebuje naszej akceptacji. Na razie to my Jemu jesteśmy dłużni wdzięczność za uruchomienie i przekazanie nam do użytku tego forum. Te niewielkie reklamy na początku i na końcu a nie w środku, wcale mi nie przeszkadzają.
Gdyby tylko takie reklamy uprzykrzały nam życie internetowe.

6 polubień

Ja bym zakceptowal reklamy, nawet czasami bym w którąś kliknął :wink:

3 polubienia

Wciąż niektórzy nie dorosli do podstawowych pojec ekonomicznych i społecznych . Nie ma darmowych obiadów, zawsze ktoś musi za nie zapłacić. W naszym narodku pokutuje pogląd, że w takim wypadku niech płacą inni a ja postoje z boku. Jeżeli z czegoś korzystam, co wymaga minimalnego choć nakładu środków to powinienem się do tego dołożyć. Wyświetlenie jakiejś mikroskopijnej reklamy w niczym mi nie przeszkadza a wiem że pomaga utrzymać ten serwis.

4 polubienia

Problemem nie są reklamy tylko ich natarczywość i wielkość.
Najgorsze są wyskakujące okna. Małe statyczne reklamy gdzieś pod tekstem lub nad nim mogę przeboleć.

2 polubienia

No i właśnie tutaj takich nie ma. Są naprawdę małe, dyskretne bannery, w niczym nie przeszkadzają

1 polubienie

Niewielkie reklamy zupelnie mi nie przeszkadzaja. A samo nic sie nie finansuje…

3 polubienia

Z punktu widzenia szarej amatorki żelków:
gdyby nie reklamy- o wielu produktach nie miałabym pojęcia
image
:wink::innocent::upside_down_face:

8 polubień

to tylko w harmonijnych snach o DSHN wszystko jest za darmo :wink:

2 polubienia

Nie to bym miał coś przeciwko, ale zapłatą za darmowe media nie są tylko czas, który trzeba przeznaczyć na oglądanie reklam, ani dane w internecie, ale przede wszystkim ceny w sklepach. Przecież ktoś musi za te reklamy zapłacić - płacą więc klienci, którzy kupują reklamowane produkty lub usługi.

Niestety, płacą wszyscy klienci, a nie tylko telewidzowie, internauci, radiosłuchacze i czytelnicy gazet.

1 polubienie

Nie za darmo @okonek, lecz na nisko oprocentowany kredyt na 200 lat!

1 polubienie

Nie tylko za reklamy płacą. Płacą również za “darmowe” naprawy gwarancyjne - tylko że koszt tych napraw jest wliczony w cenę produktu i jest on tym wyższy, im dłuższy okres obejmuje gwarancja.

2 polubienia

Poki niczego nie zasłaniają,niech sobie będą.Zresztą,im wiecej tym zdaje sie,lepiej dla forum…

3 polubienia

Reklamy dla kilkunastu osób? Kto by za to zapłacił? :wink:

2 polubienia

Też prawda. Nie opłaci sie.

1 polubienie

a to nie wiem, nie imteresowala mnie az tak oferta developera. :smiley:

1 polubienie

to idzie z automatu.
przeciez kazdy tu bedzie mial inne banery - zalezy czego szukal w necie.

2 polubienia

Tak :slight_smile:

Na tej stronie Adbloka wyłączyłam a reklam i tak nie ma. Nie wiem o co chodzi :thinking:

Zle stosujesz: trzeba PIC!!! :grin: