Wg Ciebie, byłby ciekawy film o wydarzeniach w klasztorze betanek

w Kazimierzu Dolnym, z którego za rządów braci K, do 2007 r., Watykan z KrK w Polsce, bezpardonowo wyeksmitował betanki z ich klasztoru, który własną krwawicą i ich rodzin podniosły z ruin pod przewodnictwem ś.p. Jadwigi Ligockiej, która w swych mistycznych wizjach “widzłała w piekle same sutanny i habity”?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Swoją drogą, może za to nie przeciwstawienie się tej podłej eksmisji betanek z ich krwawicy w Kazimierzu Dolnym, Prezydent Lech Kaczyński z małżonką zostali wyeksmitowani ze swych ciał i z Tu-154M pod Smoleńskiem?

obraz

źródło zdjęcia.

Władysław Stasiak, szef MSWiA, który nagrodził policjantki za akcję wobec betanek w Kazimierzu Dolnym, także został wyeksmitowany z ciała i z Tu-154M pod Smoleńskiem…

@Bocca-Lupo i @okonek, czemu nic się nie zmienia u mnie na głównej stronie forum Pytamy?

1 polubienie

Ruszyło się, a przez 1,5 h nic się nie działo, jakby jakaś awaria.

1 polubienie

W tym czasie odświeżyłeś stronę?
Kliknąłeś na logo pytamy?
U mnie wszystko działa, jak długo nie podchodzisz do kompa to odśwież stronę, albo wyłącz i włącz ponownie stronę.

2 polubienia

Zawsze odświeżam po wielokroć, a żadnej zmiany nie było, co mnie dziwiło…

1 polubienie

Jestem tu już od jakiegoś czasu i żadnego przestoju nie zauważyłam.
Następnym razem wyloguj się i zaloguj ponownie.

1 polubienie

Nie spotkałem jeszcze, aby ktoś prócz mnie, powiązał katastrofę smoleńską z eksmisją betanek z ich klasztoru w Kazimierzu Dolnym, który odbudowały swoją i swych rodzin krwawicą.