Wg mnie, występ Luny na Eurowizji rewelacyjny, mogłaby nawet

wygrać.

1 polubienie

Przeszła dalej?

2 polubienia

Nie odpadła

2 polubienia

Że tez ktoś jeszcze ogląda tę żenująca imprezę! :rofl:

3 polubienia

Ja akurat nie oglądałem, ani nawet nie słuchałem w radio, a jedynie z neta przeczytałem komentarz o występie Polki Luny, i podobał mi się jej występ.

Teraz dopiero oglądnąłem.Aż 2 minuty i 5 sekund udało mi się posłuchać i popatrzeć :wink:

1 polubienie

Kij w mrowisko to ty umiesz wsadzać. Teraz mi się przyśni…może nie.

1 polubienie

Podczas półgodzinnej przerwy w pracy,obejrzalem sobie to polskie dziecko [którego nawet było mi trochę żal], islandzka matronę,jakichs błaznów z Chorwacji i coś nie do zniesienia,gdzies z Azji…
I nie sama impreza mnie przeraża bo znając dyktaturę tv, niczego innego nie można się spodziewać.Przeraza mnie natomiast poważne traktowanie tego prymitywnego cyrku, te wojny z hejtem w internecie gdzie padają oskarżenia jak w polityce i to na wojennym szczeblu…
Czy ten naród już doszczętnie skretyniał???Przecież to ma miejsce co roku a sama muzyka nie liczy się kompletnie!
Dominuja jakieś kibolskie postawy na szczeblu miedzynarodowym które nawet trafnie acz zbyt łagodnie,nazwal Sierocki…
A już kompletna degrengolada wylania się wtedy gdy okazuje się ze ta hucpa znaczy dla setek tysięcy tyle co wyrocznia lub głos autorytetu.Na tej podstawie określa się jakość,na tej podstawie lansuje się styl…Po prostu tragedia.A przecież kiedyś to był znośny i sympatyczny festiwal… :thinking:

2 polubienia

podobno boty mają tendencję do halucynacji. Nasz HOKO jako projekt jest tego przykładem :innocent: