White Christmas

Jak tam ze śniegiem u Was, bo u nas w Wigilię było do 2 po południu aż 8 stopni, wszystko stopniało, ale około 5 po południu schłodziło się i zaczęło prószyć, i do południa w pierwszy dzień świąt było już jakieś 12, a może i 15 cm śniegu…

4 polubienia

U mnie co chwilę prószy ale taki drobny i szybko znika. Pochmurno i 0 stopni

3 polubienia

Przynajmniej nikt nie płacze, że stoki zamknięte. A u nas od dzisiaj wszystko zamknięte, jak na początku przygód Covida.

1 polubienie

U mnie bałwan zrobił się sam :slight_smile:

bałwan

5 polubień

U nas za to media trąbią o wydarzeniu na miarę lądowania człowieka na księżycu. Pierwsze szczepionki już w magazynach. Jutro pierwsze osoby w obecności mediów zostaną zaszczepione.

2 polubienia

A co do stoków to u mnie zawsze jakiś jest otwarty.

2 polubienia

Jakieś – 2C i ziobro śniegu.

5 polubień

Dziś w nocy spadło 10 cm, na dworze - 1,5 stopnia, jest obrzydliwie ślizgo, autka kręcą piruety przy podjazdach - nie wiadomo komu klaskać. Zima zaskoczyła wszystkich

2 polubienia

Dzisiaj co chwilę sypało, wcześniej 0 śniegu.
Mocno mi się skrócił spacer z psem, bo myślałam, że ostatecznie śnieg przestał padać, a 5 min po moim wyjściu zaczął sypać bardzo gęsto :upside_down_face:
Ale ogólnie część się na bieżąco topiła i nie ma jakiegoś zimowego krajobrazu :wink:

4 polubienia

Ciężko o śnieg jak jest 15 stopni na plusie :rofl:.

4 polubienia

U mnie dochodzi do 25 cm śniegu, miał być deszcz i - 2 stopnie, jest 3,5 stopnia bez deszczu i odśnieżania. Jak do poniedziałku będzie sypać, to idę z buta do pracy i godzinę wcześniej, kawałek 7 km

3 polubienia

A ja właśnie odśnieżyłem podjazd. Jakieś 20-25 cm mokrego białego dziadostwa

3 polubienia

pozdrowienia z zza kałuży zwanej Atlantykiem

2 polubienia

nie zapomne reakcji kotki - nawykla do bialej poscieli wyladowala z nosem w sniegu
no coz urodzila sie w Madrycie gdzie snieg zima przynosi szczescie

2 polubienia

:rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Niestety,nie potrafie odpowiedziec na zadne pytanie dotyczace tzw.“śniegu”.Nie jestem widac na bieżąco :wink:

2 polubienia