Who is who

Ja też uciekam czasem od tematu, gdy brakuje mi argumentów (rzadko co prawda, ale zdarza się)… :wink:

liderami partii czesto sa marionetki.

Nie Kaczyński. Powtarzam, to doskonały strateg

Potrafi, potrafi. Potrafi skłócić, zburzyć, szczuć, kłamać, nastraszyć i pogłaskać kota :wink:

1 polubienie

“Psy szczekaja, karawana jedzie dalej”. Wszyscy krzyczycie jak kupa piesków, a Kaczyński robi co chce

Nie nie brakuje argumentów… Nie ma sensu pisać z kimś o kimś, komu nawet poprawnie napisanie nazwiska nie jest w stanie przejść… Ktoś kto ma obsesję na czyimś punkcie.- nie widzę sensu pisać z kims na temat jego obsesji xd

Zaraz obsesję.

To raczej jak z tym Ickiem, który modlił się i mówi:

  • Dobry Boże, dlaczego nic mi się nie udaje? Dom mi się spalił, krowa padła, córka w ciąży nie wiadomo z kim, żona poszła do tego doktora z sąsiedniej wioski a ja taki bogobojny żyd jestem… Dlaczego tak dobrzy Boże?
    i nagle słyszy glos z nieba:
  • a bo ja cię jakoś Icek kuźwa nie lubię. :wink:

I jak podobnie z Kłamczyńskim, który teraz kreuje wizerunek bohatera, siłą stawia pomniki bratu, a jest zwykłym tchórzem i kolaborantem, który jaki jedyny podobno miał w esbeckiej teczce “fałszywą” lojalkę i nic więcej. Ciekawe. Taki kuźwa bojownik. Dlatego go kuźwa nie lubię i będę go punktował.

2 polubienia

Brzmisz jak fanatyk PO

To nie karawana idzie dalej. To stado niepiśmiennych baranów. Może są gdzieś statystyki ile książek przeczytał typowy wyborca PIS w ubiegłym roku?

3 polubienia

Fanatyk PO? Raczej daleko mi od fanatyzmu. Doskonale sobie zdaję sprawę, że grześ szrek schetyna to najgorsze co się mogło przytrafić.
Ale nie da się ukryć, że PIS przebił wszystkie grzechy PO wielokrotnie.

2 polubienia

nie karawana a karawan…
a woznica jest jaki kazdy widzi - moze ida za nim, bo jak powiedzial kiedys pewien ksiadz czy dzialacz koscielny kazdy glosuje na podobnego sobie (cos tam bylo katolik na katolika…) i kazde stado baranow musi miec przewodnika?

3 polubienia

A czyli taka dyskryminacja że względu na przynależność polityczna też jest XD czyli wyborca PO jest mądrzejszy czyta książki inteligentny, a głosuje na PO :rofl: nieświadomy leming który daje głosy PO Pisowi bo właśnie myśli że PO to PO a PIS to zło… Zawsze mnie to rozwala… W pisie mnie to nie rozwala, oczywiście nie uważam że tam wyborcy są głupsi jak pisałeś, ale przez to właśnie ze tak piszesz i taka jest propaganda że PiS to wieś zacofanie itp to ok… Daje się to się daje… Ale ze taki inteligny człowiek który śmieje się i szydzi z pisowca a daje się drugiej stronie? Przecież PO ma swój ciemny lud tak samo. Nie lapiesz na ciemny lud pisu to jestes w ciemnym ludem PO i nawet tego nie wiesz a smiejszesz się z pisorow(pisze ogólnie ale jako ty… Nie chcę mi się odmieniac itp po prostu… :rofl:) :rofl:

Statystyki nie kłamią. Nawet, jeżeli na spacerze z psem statystycznie masz 3 nogi.

1 polubienie

Z tymi grzechami to bym polemizowal. Za rządów PO też były afery o kradzione były grube miliony… Jak premierem był Tusk, to też każdy go wyzywal, a teraz robią z niego bohatera

PIS rządzi dopiero 3 lata, a afer więcej i większego kalibru od PO. PO i ośmiorniczki to amatorszczyzna. Widzisz “obronę” PISu chociażby w ostatniej aferze “lotniczej”? Wyciągnęli, że Tusk latał 281 razy w czasie 2 kadencji Tyle że 1/4 z tych lotów była odwołana, a lotów do Gdańska garstka. Morawiecki za .to lata do Krakowa, żeby wejść Kaczorowi w dooopę i fałszywie “pomodlić” się na Wawelu. I zdaje się w niecałe 2 lata leciał 207 razy. Widzisz różnicę? Nikt nie mówi, że nie było afer, afery są na całym świecie. Ale PIS jest po prostu w aferach lepszy od PO i to jest jedyne w czym jest lepszy. Ale jak sobie wybraliście, to macie.

3 polubienia

Dobra, dobra, jak w wyborach wygra PO, to będziecie narzekać na nich i pisać, że za PiS tak nie było

Nie będą tak narzekać człowieku… Ile można pisać że to nie jest krytyka WŁADZY będąc wyborca partii opozycyjnych… Tylko krytyka Pisu, uważając że PO jest lepsze. Po prostu lubią PO… Gdy wygra PO to nie będzie już tutaj krytyki władzy, a będzie krytyka partii opozycyjnej(pisu) że źle krytykują władze XD WŁADZA pod postacią PO będzie na pytamy świętościa…ale widać że każdy broni się tutaj przed postrzeganiem go jako wyborca PO… A będziemy widzieć gdy wygra PO. :rofl:

Spokojnie, PO samo sobie zalozylo petle na szyje i stolek odkopalo wybierając Kopacz na premiera i Schetyne na “lidera”. Po Kopacz to nawet oborowa z broszka moze sie jawic jako objawienie boze (zwlaszcza jako matka ksiedza dla duzej czesci zdewocialego spoleczenstwa)

1 polubienie

Bosz… w szkole przynajmniej od 15 lat tak jest. Było, jest i będzie, bo biurokracja kwitnie. Trzeba dać zatrudnienie tym wszystkim po studiach, którzy “wyuczyli się” i do pracy poza biurową nie pójdą.
Jak myślisz, dlaczego tak mało jest drugoroczności? Mamy zdolne i pracowite dzieci? Nie, to nauczycielom nie chce się uzasadniać ocen ndst i tłumaczyć, oczywiście pisemnie “swojej” porażki. Machną ręką i przepuszczą. A ile swojego czasu i tłumaczenia się zaoszczędzą :slight_smile:
Więc to żadna nowość!

1 polubienie

Zdecydowanie głusuje na sierżanta Garcia!
Wspaniala kreacja,godna porównań z niemym kinem.

2 polubienia