Who is who

Która postać poniżej jest największym komikiem?
a)


b)
c)

  • Postać A
  • Pistać B
  • Postać C
  • Wszyscy wyglądają jak debile
  • Mam inne zdanie

0 głosujących

Większość Polskich polityków, bez wyjątku.
Poza tym, Kaczyński to doskonały strateg i nie radzę Wam go lekceważyć, bo aktualnie psy szczekaja, a karawana jedzie dalej…

1 polubienie

Ale żeś się uczepił tej Polski i Jarka !
Tyle lat Cię tu nie ma !
W Kanadzie chyba nie ma się kogo czepiać co ?
Bo nic o tym nie piszesz :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Wszystko sie trzyma bo Kaczyński trzyma stery. Ale to już stary i zdziwaczały typek. Jego wilczury sie pozagryzają kiedy go zabraknie. Wcześniej oczywiście żałoba narodowa, pomniki i beatyfikacja.

1 polubienie

Nie zdziwaczaly… Udaje takiego, to doskonały polityk

Politykiem jest wytrawnym. To prawda.

Tylko nierozgarnieci wolą tworzyć z nim memy :wink:

1 polubienie

prezes to raczej na woznice karawanu wyglada…

Widzę dwóchg komików świadomych i jednego nieświadomego siebie.

4 polubienia

Ciekawe, czy Jarosław - Polskę - baw umie wywrócić hełm na drugą stronę, bo to, że umie założyć tyłem do przodu to już widzimy. :wink:

1 polubienie

Sam się ośmiesza. Oprócz knucia goooowno umie.

1 polubienie

Jeżeli mogę jak zwykle o PO… To Tusk większe gówno umiał :rofl:

no nie przesadzaj, ponoc w pilke nozna Tusk jak na premiera - amatora gral niezle.
a i angielski mu sie znacznie poprawil od wyjazdu.

wlasnie tak sie zastanawialam czy on ten helm dobrze zalozyl?
ale dziwisz sie prezesowi? skad taka “madra glowa” ma wiedziec gdzie tyl a gdzie przod. jednorazowe pieluszki dla doroslych sa uniwersalne.

1 polubienie

A konkrety? Co takiego zrobił kłamczyński oprócz knucia? Był internowany za walkę z komuną? Zrobił prawo jazdy? Rodzinę założył i dzieci spłodził? A może języka obcego się nauczył?
No jedno zrobił. Zdał egzamin z filozofii marksistowskiej z oceną bardzo dobrą.

4 polubienia

To nie jest dyskusja na poziomie… xd jeżeli ktoś potrafi tylko obrażać…

Będziemy lekceważyć to ten marsz porażonych będzie dalej szedł…

Właśnie dostałem wezwanie do złożenia ankiety do GUS z mojej działalności. Mogę tam opisywać perspektywy, ale to zawsze było… Jednak teraz nowość: Jeżeli wymienię że kiepsko widzę perspektywy lub nie jestem bardzo zadowolony z sytuacji… to muszę odpowiadać i składać dodatkowe wyjaśnienia. Jeśli wszystko mi się podoba, to nie muszę… Taka nowinka w sposobie przeprowadzania ankiety. Coś czuję, że liczba zadowolonych wzrośnie :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Bejsbolówkę na głowie już miał to wie z której strony ma być daszek. Z daszkiem do tyłu czy z boku to tylko niepoważna dzieciarnia chodzi.:rofl:

3 polubienia

A odpowiadając na pytanie.

Tu jest błąd, bo w ankiecie jest tylko dwóch komików. Ta dodatkowa postać się nawet nie uśmiecha, choć gra. To postać tragiczna, zdolna do pozbycia się połowy narodu w imię osiągania swoich celów. Nazywa mnie Suwerenem… a potem mówi “spieprzaj dziadu”. Wydaje moje pieniądze, jednocześnie gardząc ludźmi takimi jak ja, którzy uważają że jest szkodnikiem którego wybryki będziemy odczuwać przez pokolenia. To człowiek, który byłby w stanie poświęcić każdego z Was w imię swoich wizji…

4 polubienia

Potrafi i to bardzo wiele. Gdyby nie to, nie byłby liderem partii