Wiadomość poranna

4 polubienia

Hmmm …

Co się popie… :rage:

Ciemności widzę. Widzę ciemność.

Jak mawiają Anglicy - no news is good news :wink:

3 polubienia

Już! :joy:

Za pusty talerz na stole (jak wędrowiec nie dotrze) też będą mandaty?

5 polubień

Ależ kochany Kolego: zostawia sie nakrycie, a potem… co łaska… :joy:

1 polubienie

Nie będzie mandatów za taki talerz, bo ten talerz to dla policjanta wędrowca, który wędruje po domach i zasiada przy takich talerzach. :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Mam nadzieję że pamięć rodaków o zasługach naszych dzielnych obrońców prawa i państwa przed bezprawiem będzie dłuższa niż tych pary tygodni do Świąt. I w tej sytuacji walić tradycję, nie ma talerza dla takiego wędrowca. image

4 polubienia

A można talerz postawić. I wlać barszczyk i dać uszka z grzybkami. Z bardzo smacznymi grzybkami… Takie uszka zrobione specjalnie i tylko dla dzielnego pana policjanta…:wink:

3 polubienia

I taka jest różnica między nami. Ty z sercem pełnym dobroci dla każdego bliźniego image a ja zapiekły … eh, szkoda gadać. image
Sam bym taki barszczyk z grzybkami …

2 polubienia

Tobie bym z takimi grzybkami nie podała. :upside_down_face:
Tobie, to z takimi, jak rodzinie :wink:

4 polubienia

Jeżeli Ty masz i takie grzybki i takie, to ja jednak wolę się wstrzymać. Te uszka są do siebie zadziwiająco podobne, łatwo o omyłę. Nie, zostanę przy … , w ogóle z barszczu rezygnuję. image Dziękuję ale nie.
Wcale nie wiadomo zresztą czy on aż taki wspaniały. image

1 polubienie

No tak … policjant przyjdzie, bo taki dostał rozkaz i innego wyjścia nie ma, a tu takie kwiatki …
… znaczy się takie grzybki. :wink:

2 polubienia

Czyżbyś gdzieś i kiedyś naraził mi się czymś a ja o tym nic nie wiem? :wink:
No bo skąd miałbyś takie obawy? :thinking:

2 polubienia

Obawy mogą wynikać ze zwykłej ostrożności. Albo z doświadczenia. Albo z wrodzonego tchórzostwa.
Na pewno nie wynikają z niewiary w Twoje umiejętności mykologiczno-kulinarne. image

2 polubienia

Jednak się naraziłeś. Czym? Toczkiem. Jakim? Już Ty dobrze wiesz, jakim. :smile: Przez ten czerwony toczek chyba spać nie pójdę. Nie zasnę! :stuck_out_tongue_winking_eye: :joy:

2 polubienia

Jak sie będziesz przy toczku upierać to się dziś nie wyśpisz. I to niezależnie od koloru. image A ja chciałbym abyś była w pełni sił. image

1 polubienie

Ja już idę spać. Rezygnuję po ciężkiej kilkugodzinnej walce. Padłam. :joy:

1 polubienie